8.03
2016

Рада Європи бачить порушення у перейменуванні Кіровограда, яке полягає в ігноруванні позиції більшості містян.  Зокрема, порушується Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та статті Європейської хартії місцевого самоврядування.

— Ми зберемо засідання, на якому приймемо рішення, як діяти. Було б добре, щоб місцева влада теж активно підключилася до цього питання і звернулася до нас. Будемо намагатися робити все, що в наших повноваженнях, щоб права жителів Кіровограда не були порушені, — заявив виконавчий секретар Палати місцевих влад Конгресу місцевої та регіональної влади Ради ЄвропиЖан-Філіп Бозуль.

Нагадаємо, голова громадської організації «Перспектива міста»  Артем Стрижаков відвідав генеральний офіс Ради Європи в Страсбурзі з приводу перейменування міста проти волі більшості городян.

— Кіровоградці неодноразово висловлювали чітку позицію: несвоєчасно перейменовувати місто, але якщо це неминуче — необхідно повернути історичне ім’я святої Єлисавети. Однак у Верховній Раді не бажають чути волю десятків тисяч жителів і принижують нас, вигадуючи незрозумілі назви. Тому прийняв рішення звернутися до Європи, щоб вона підтримала громаду Кіровограда і не дала примусово перейменувати місто в надуману назву, адже це суперечить духу європейської демократії, — прокоментував візит до Європи Стрижаков.

«Novosti.kr.ua»

, .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень