12.04
2016

Нікого не здивував жереб півфіналу Кубка України, за яким «Олександрії» дістався «Шахтар», а «Зорі» – «Дніпро». Але хіба він взагалі міг здивувати?

Функціонери, відповідальні за формат турніру, зробили все для того, аби Кубок втратив свою галядацьку привабливість. І якщо систему двох поєдинків (дома і на виїзді) хоча б якось можна зрозуміти (потреба заповнити календар), то формат з поділом команд на «сіяні» і «не сіяні» не піддається ніякому раціональному поясненню.

При жеребкуванні півфіналу «Олександрія» разом з «Дніпром» знаходилася в «кошику» «не сіяних», що з 50-відсотковою ймовірністю «пророчило» команді зустріч з «Шахтарем».

Звісно, легше «Олександрії» було б з «Зорею». Володимир Шаран чесно зізнався, що його команда – найслабша на цій стадії, тому проти будь-якого суперника буде складно. Але ж проти луганців олександрійці цього року вже грали і грали дуже гідно. Випади «Олександрії» «Зоря», — шанси на фінал були б цілком робочими.

Проти «Шахтаря» ж можна розраховувати хіба що на подвиг. З іншого боку, «Шахтар» – це шалений подразник, це джерело бажання проявити себе і ще раз довести свою зрілість. «Олександрія» буде битися так, як билася в осінньому матчі з «гірниками» в рамках чемпіонату України (поразка 2:3 на рідному стадіоні). І хтозна, можливо, цих старань олександрійців вистачить для ще однієї сенсації?

Сайт ФК «Олександрія»

, , .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень