7.02
2019

ПриватБанк запускає послугу онлайн-обміну валют у Приват24 та всіх терміналах самообслуговування банку з 7 лютого 2019 року. Така послуга буде доступна через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24, і сервіс  обміну валют у терміналах самообслуговування.

У Приват24 та мобільному банку перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клієнта немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кілька секунд.

Для обміну готівкової іноземної валюти в терміналі самообслуговування ПриватБанку потрібно вибрати послугу «Обмін валют» у меню термінала «Банківські послуги», внести готівкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривні.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Один комментарий

 • Бомж пишет:

  Предложение чудное! — Для цивилизации…
  Рост злоупотреблений, утеря-ограбление(не запароленого смартфона), отсутствующая компьютерная грамотность!
  Вопрос???
  -С этого ли нужно начинать?
  — И где ТБ( техника безопасности), ибо оЧчень дорогим, порой, может оказаться сие удовольствие.
  Не говоря уже о том, — а есть что менять, хранить, копить-откладывать? Процентам 5-10%, конечно «да», остальных подразнить только!?

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень