8.11
2018

Рух пільгових рейсів у Олександрії буде відновлено, але фінансуватимуться вони лише у розмірі  1 мільйон 580 тисяч гривень, через що їх кількість зменшиться на 50%. Про це повідомив начальник управління економіки міськради Ростислав Черевашко.


Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету. Причиною його ухвалення  стали дії міських перевізників, які відмовлялись перевозити пільгові категорії населення.

Тепер пільгових маршрутів у місті стане не більше  ніж 50 за тиждень, тоді як раніше було  99 рейсів  у звичайний час та 120 протягом дачного сезону.

Загалом пільгові перевезення здійснюватимуться з вівторка по п’ятницю, а на окремих маршрутах  можна буде їздити безкоштовно лише 2-3 рази на тиждень. Нажаль, на деяких маршрутах такі рейси буде скасовано узагалі.

Один комментарий

 • Пан Вотруба пишет:

  О-о! Созрел тост!
  — «За чистоту ваших стерильных рядов!»
  — и, «За НАШУ Победу!», ничуть не кривя душой, говорил Штирлиц чокаясь с гестаповцем.
  Не «проходила ли в голову мысль», что изложенный ночной бред Пана Вотрубы, это начало общественного обсуждения, ужЕ, готовящегося экономическим управлением МР регуляторного акта на очередное повышение цены проезда в гор.общественном транспорте до 7-12!!!грн?
  Лихо сопутствуете конструктивному диалогу громады и органов власти))
  У вас не БАНЯТ?, -просто вырезают-стерелизуют…и клипсу вешают?? — Бродячих самовыродков, от этого меньше не становится…

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень