21.11
2019

Перший заступник міського голови Людмила Давиденко повідомила: на нараді у губернатора Кіровоградщини Андрія Балоня пролунала цікава новина – селище Пантаївка має намір територіально об’єднатися з селами Бандурівкою і Диківкою Знам’янського району.

З таким проханням до Кіровоградської ОДА завернулася адміністрація селища, не вважаючи за потрібне проінформувати про це керівництво Олександрії, до складу якої сьогодні входить Пантаївка. В робочу групу з вивчення цього питання не включені депутати міської ради, громадського обговорення з цього приводу не було, відповідного рішення міської ради і поготів. У міської влади виникає питання з приводу законності таких дій.

За словами Л.Давиденко, тільки на утримання закладів освіти селища потрібно 12 млн грн на рік, держава виділяє всього 4 млн, решта – фінансування з міського бюджету. Доходи селищної ради, за інформацією Пантаївського селищного голови – 4 млн грн. Якщо коштів на утримання бюджетної сфери не вистачатиме, потрібно буде суттєво скорочувати штати працівників або ж шукати джерела фінансування.

Селищна рада має надію, що буде отримувати ПДФО до 2 млн грн і сподівається на підтримку підприємця, який планує встановити у центрі Пантаївки сонячні батареї.  Але це поки що лише плани. На зібранні, де обговорювався намір об’єднатися з Бандурівкою і Диківкою, жителів Пантаївки майже не було, як і працівників бюджетних установ, зате у великій кількості були присутніми переселенці з Ясинуватки, розповіла перший віце-мер. Але ж люди мають розуміти, куди їх ведуть. Тож депутату міської ради Миколі Смакулі доручено розібратися у ситуації і поінформувати з цього питання жителів селища. Можливо, не треба робити таких радикальних кроків чи принаймні варто обговорювати перспективи публічно?

Олена Карпачова

коментарі 4

  • Другой угол зрения пишет:

    Якщо насправді Пантаєвка рецепієнт міського бюджету, гиря на ногах міськради і регресивного міста.., то скатертиною дорога. Баба з воза кобилі легше!
    Звідки така материнська турбота!?
    Чи це продовження рецедивів такого ж характеру, як із геть незалежною Войнівкою?
    Йде процес ОТГ-ізаціі, суб’єкти права, самоврядувальні громади збираються на установчі збори, домовляються про об’єднання, знають, що під це від держави щось обломиться. А, не доведеться з простягнутою рукою у позі збирача суниць випрошувати у регресивного злидня собі на існування.
    Щось тут не те, у цьому материнському піклуванні міськоі проповідниці! Мабуть втрата статусу міста обласного підпорядкування маячить? У звязку зі зменшенням кількості населення!?
    ДумайТЕ, як казав один молодоZeлений Президент однієі пограбованоі краіни. І бережіть сільраду, бо дєло єто нє шутєйноє. – Огонь страстей становится пожаром!))
    Встал сакраментальный вопрос – Чей Кры..?, то бишь -Пантаевка?))

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

    Буре вугілля – не тільки паливо, але й унікальна речовина для хімічної промисловості. А прагматично-педантичні тевтони ( немцы во время войны ) не могли пройти мимо ресурсів, що тільки чекали дбайливих рук. З нього продукують бензин, нестачу якого Німеччина постійно відчувала, спирт, нафталін, лікарські засоби, гірський віск, вуглелужні реагенти, гумінові кислоти, що є стимуляторами росту й розвитку рослин. У Німеччині з бурого вугілля виготовляли й виготовляють понад 100 найменувань різних препаратів, від медикаментів до косметики.
    Як бачимо, ця сировина має дуже широке використання. Занепад галузі таїть серйозні негативи не тільки для нашої області, але й для всієї країни. Буре вугілля – це стратегічна сировина, від якої значною мірою залежить економічна та енергетична незалежність будь-якої держави, її подальший розвиток і процвітання./////// Если Александрии не нужен бурый уголь , то и Пантаевке не нужна Александрия . Все равно в “фартовом граде ” Александрия при нынешних керователях промышленность развиваться не будет , заводы , шахты , фабрики работать не будут . Будущего пока нет ни в Александрии , ни в в Пантаевке . Единственное, будем говорить откровенно , работающее “предприятие” , школу – интернат , и ту, в недавнем прошлом, благодетили из Александрии пытались ЗАКРЫТЬ , но благодаря ВОССТАНИЮ тех-же таки пантаевцев она была сохранена . Такая она ” отеческая забота ” керователей Александрии о пантаевцах .)) Спасение утопающих , – дело рук самих утопающих !!))

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

    Удивляет стиль изложения мыслей выше изложенных, такое впечатление, что вы обучались в Ясыноватском спецтнтернате и были не лучшими учениками даже там. А по поводу Пантаевки сообщаю, что она изначально создавалась как пгт при Александрийском горсовете во главе с
    первым председателем Самарцом Семёном Захаров чем в январе 1960г и на протяжении почти 60 лет Александрия ни разу не сдала позиций поселка. Просто сейчас у власти в поселке малограмотные и недалекие людишки, в этом вся беда.

    Мне нравится! Thumb up 0

    • Ещё анонимистей пишет:

      Вы даже не заметили, как небрежно скатились к тому, что в поселке У ВЛАСТИ(!) малограмотные, недалёкие людишки!… Там есть ЛЮДИ(!), способные всяким анонимным лицемерам продемонстрировать в кои веки, что ОНИ И ЕСТЬ ВЛАСТЬ!
      И беда большой и разворованной страны в том, что далеко не везде ТАК!

      Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень