1.10
2020

Учора на КСК «Ніка» у матчі 1/16 фіналу Кубка України «Олександрія» перемогла «Інгулець» (Петрово) з рахунком 4:1.

Вже другий матч поспіль команда Володимира Шарана перемагає з великим (однаковим) рахунком 4:1. І якщо в чемпіонаті містянам вдалося забити у ворота суперника – «Дніпро-1» ще в першому таймі, то цього ігрового вечора при колосальній територіальній та ігровій перевагах, господарі «розмочили» ворота Шуста лише у другому таймі.

З перших хвилин, практично весь тайм, м’яч перебував на половині поля суперника. Футболісти «Інгульця» змушені були відбивати потужні атаки олександрійців. Особливо помітним в першому (та й у другому) таймі, був Кирило Ковалець який міг забивати щонайменше два голи за перші 45 хвилин, та стільки ж у другому. Також, можна відмітити індивідуальні якості Артема Сітала, Валерія Лучкевича та Максима Третьякова. Але, перш за все, на полі грала КОМАНДА.

У другому таймі глядачі на трибунах нарешті дочекалися голів. Першим відзначився Артем Сітало. Після передачі головою від Владислави Бабогла, наш форвард пробив в ближній нижній кут, відкривши рахунок в цьому протистоянні.

Вже за декілька хвилин капітан команди Євген Банада після розіграшу кутового, красивим ударом подвоює рахунок. Третій м’яч у ворота Шуста забив Валерій Лучкевич. Після подачі з кута поля у виконанні Тимура Стецькова, Валерій вдало замкнув передачу, пробивши головою в нижній кут кіпера «Інгульця» — 3:0. Завершальну гольову крапку олександрійців в цьому матчі поставив Максим Задерака, який вийшовши на заміну, відразу включився у гру і перше ж його підключення завершилося взяттям воріт.

Футболістам «Інгульця» вдалося забити гол престижу під завісу поєдинку. Ексгравець «Олександрії» Богдан Литвяк зробив спробу подати м’яч у воротарський майданчик Олега Білика, але, несподівано, круглий влетів у верхній кут воріт.

На останніх хвилинах матчу збільшити рахунок мали можливість Денис Устименко та Олексій Довгий. В першому випадку гостей врятував кіпер, а у другому епізоді Олексій Довгий після подачі з кутового, не влучив у ворота, пробивши головою.

Дербі завершилося впевненою перемогою нашої команди. З перемогою! «Олександрія» крокує далі в 1/8 фіналу Кубка України.