7.03
2017

   Працівники заводу «Віра-Сервіс Інтермаш» нещодавно виготовили і відправили залізницею черговий вантажопідйомний кран замовнику – підприємству «АрселорМітал Кривий Ріг» («ArcelorMittal Kryvyi Rih»). Нагадаємо: це найбільше підприємство металургійного комплексу України, частка якого на вітчизняному ринку металургії становить 20%, уже не вперше замовляє вантажопідйомне обладнання олександрійським кранобудівникам – зовсім недавно, наприкінці 2016 року, вони виготовили для криворізьких сталеварів один великотоннажний кран.

   Новий кран спроектований заводськими конструкторами і виготовлений за індивідуальним замовленням з випередженням обумовленого графіку та призначений для роботи в особливих умовах – з урахуванням високих температур робочого процесу.

   Як запевняє керівництво заводу «Віра-Сервіс Інтермаш», підприємство має виробничі замовлення принаймні на найближчі півроку. Завдяки стабільній роботі, на заводі переглянуто тарифні розряди, і зараз середня заробітна плата тут становить 5 з половиною тисяч гривень. Один клопіт: як і раніше, виробництво відчуває гостру потребу в кваліфікованих робітниках-станочниках.
«Найбанковіші» з усіх банків

   Правління Національного банку України визначило системно важливими банками на 2017 рік націоналізований «ПриватБанк», державні «Укрексімбанк» і «Ощадбанк», – так само, як і роком раніше.

   Як нагадав регулятор на своєму сайті, системно важливими вважаються банки, банкрутство або неналежна робота яких може спровокувати системні ризики для фінансової системи.

    У зв’язку з цим Нацбанк застосовує до таких банків у рамках загальноприйнятої світової практики підвищені нормативи ліквідності і капіталу, а також особливий режим нагляду.

   Як повідомляло УНІАН, держава через Міністерство фінансів володіє чотирма найбільшими за активами банками: «ПриватБанком», «Ощад-банком», «Укрексімбанком» і «Укргазбанком».

   Згідно із затвердженою урядом у 2015 році стратегією реформування державного банківського сектора, приватизація «Ощадбанку» і «Укрексімбанку» очікується в середині 2018 року, коли уряд планує продати 20% акцій цих банків. З капіталу «Укргазбанку» держава в рамках стратегії має намір частково або повністю вийти до кінця 2017 року.

   Для докапіталізації «ПриватБанку» уряд випустив облігації внутрішньої держпозики на 117 млрд грн.

   У лютому поточного року Кабмін вирішив докапіталізувати «Ощадбанк» і «Укрексімбанк» на 3,5 млрд грн і 3 млрд грн відповідно.

О.Іванченко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень