21.03
2021

Наші перемагають!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Два дні, 19-20 березня, в нашому місті тривав Відкритий чемпіонат Кіровоградської обл. з військово-спортивного багатоборства. Захід вийшов масштабним – в ньому приймали участь 166 учасників з одинадцяти спортивних клубів майже з усієї країни. Збірні команди з Кропивницького, Онуфріївки, Благовіщинська, з Хмельницької, Полтавської, Вінницької та інших областей України завітали до Олександрії.

Олександрію на Чемпіонаті представляв ПСК «Захист». Вихованці клубу, шістдесят вісім наших спортсменів, вибороли 16 перших місць, 19 других та 9 третіх у різних вікових та вагових категоріях. Спортсмени, які посіли перші та другі місця на змаганні попали в збірну команду області та будуть їхати на Чемпіонат України, який проводитиметься  16-18 квітня у м. Києві. ПСК «Захист» здобув Перше командне місце та отримав Перехідний командний Кубок ім. Максима Бендерова, пам’яті якого був присвячений Відкритий чемпіонат в Олександрії.

Максим Бендеров – олександрієць, член Національної збірної України, майстер спорту міжнародного класу, тренер, неодноразовий чемпіон України з панкратіону, срібний призер Чемпіонату світу та Європи, багаторазовий чемпіон України з військово-спортивного багатоборства та рукопашного бою.  Служив за контрактом в Кіровоградському полку спеціального призначення ГУР МО України, загинув 16 липня 2014 року біля с.Ізваріно, Луганської області.

В 2015 році були започатковані змагання пам’яті Максима Бендерова, які вже традиційно проводились в цьому році також. Організатори Чемпіонату – ПСК «Захист», управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, управління молоді і спорту Кіровоградської облдержадміністрації, відокремлений підрозділ Всеукраїнської Федерації військово-спортивного багатоборства у Кіровоградській обл. В змаганні приймали участь юнаки та дівчата від 8 до 18 років у вагових категоріях від 20 до 75 кг. Захід проводився двома частинами. 19 березня в приміщенні ЗНЗ № 2 ім. Горького відбулися змагання у розділі «Стрільба», 20 березня у спортивному залі КЗ «ДЮСШ № 2» – у розділі «Бойове багатоборство». Переможці визначалися серед команд, за кількістю отриманих командою балів в обох розділах.

Друге місце на Чемпіонаті посів Онуфрієвський Патріотично-спортивний клуб «Саланг», третіми стали спортсмени з Хмельницької обл. – СК «Деражнянець».