27.09
2021

До України прибув гуманітарний вантаж з Америки. Це ліки від коронавірусу загальною вагою понад 6 тон та вартістю 19,5 млн доларів США.

З початку епідемії Посольство України в США активно включилося у боротьбу з наслідками пандемії, збираючи та передаючи гуманітарну допомогу, організовуючи перемовини з американськими виробниками вакцин та ліків. Посольством ефективно проведено перемовини із Direct Relief, які дали змогу отримати вказані препарати.

Посприяв цьому БО “Благодійний фонд Євгена Пивоварова”, який встановив контакт із благодійною організацією Direct Relief. Потім фонд Пивоварова звернувся до Народного депутата України Олега Воронько для організації доставки та подальшого контролю розподілу медикаментів по області.

І ось сьогодні, 27 вересня, вантаж, призначений для нашого регіону, прибув до  Кiровоградської обласної лiкарні. Всього Кіровоградська область отримала ліків на 11,5 млн грн. – це  440 флаконів препарату Bamlanivimab та 880 препарату Etesevimab.

Цих препаратів вистачить для лікування сотні людей. Ліки нейтралізують вірус та призначені для тих, хто нещодавно захворів і перебуває в неважкому стані. В подальшому вони будуть розподілені по медзакладам області, у тому  числі і олександрійским.

Проєкт реалізований за сприяння Президента України та Посольства України в США.

С. Іванов

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Среда, 8 сентября 2021, 14:47 • Татьяна Юдина • 853485
    КИЕВ. 8 сентября. УНН. Bamlanivimab и Etesevimab неэффективны против штаммов коронавируса, вызывающих обеспокоенность, в том числе и против варианта “Дельта”, циркулирующего в Украине. Кроме того, поставленные США в Украину препараты имеют ряд особенностей применения, труднореализуемых в украинских реалиях. Об этом в комментарии УНН рассказала главный инфекционист, заслуженный врач Ольга Голубовская.

    Цитата:

    “Самое главное, что я хочу сказать, что вот эти моноклональные антитела практически не работают на штаммы, вызывающие озабоченность. Поэтому по последним рекомендациям США, их Институт национального здоровья — они не рекомендуют использовать Bamlanivimab, поскольку в США циркулируют такие штаммы, а это и штамм “Дельта”. Вот потому возникает большой вопрос в применении. И мы уже должны привыкнуть, привыкаем к этому, что нам дают то, что другим уже не надо”, — пояснила врач.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень