22.10
2019

Пошукова експедиція знайшла останки солдата, загиблого у Другу світову у братській могилі Новоград-Волинського району та тепер просить відгукнутися його нащадків в Олександрійському районі.

У Новоград-Волинському районі вже ближче до кінця дня 7 жовтня металошукач видав сильний сигнал. Під час проведення розвідки стало зрозуміло, що є велике захоронення солдатів. Роботи по ексгумації останків продовжили наступного дня. Всього в ямі були рештки 13 солдатів. Вони сильно постраждали від артилерійського вогню так як мають дуже серйозні пошкодження. При солдатах було знайдено мильницю, фляги, каски СШ-39, протигази, ложки та сім медальйонів.

Всі 17 солдатів загинули в жорстоких боях липня 1941 року. Пошуковці мають надію, що вдасться ідентифікувати вісім солдатів із 17.

Серед них – і уродженця села Звенигородка. У похованні був виявлений боєць з особистим опізнавальним знаком на ім’я: Глінченко Дмитро Григорович
1921 р.н., уродженець Кіровоградської області, Олександрійського району, село Звенигородка. Батьком записаний Глінченко Григорій Федорович. Пошуковці просять відгукнутися рідних загиблого солдата.

Звертатися можна на сторінку пошуковиків у «Фейсбуці«.

Про це повідомив представник організації Вадим Барановський, передає Depo.Кропивницький.

Один комментарий

  • Аноним пишет:

    Глинченки, на ул.Декабристов есть, в районе бывшей ШК√3…

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень