15.03
2016

Кузьменко проти Інгульська

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Голова Кiровоградської ОДА Сергiй Кузьменко робитиме  все, щоб донести до Верховної Ради неприйнятнiсть перейменування Кiровограда на  Iнгульськ.

Про це вiн розповів пiд час апаратної наради 14 березня, повідомляє «Week.kr.ua»

— Я спiлкувався з мешканцями мiста, i нiхто зi  старожилiв не пiдтримує назву Iнгульськ. Ми повиннi обрати таку назву, яка б  влаштувала всiх, — зазначив Сергiй Кузьменко.

Також за повідомленням сайту ОДА, губернатор прокоментував відміну громадських слухань стосовно перейменування Кіровограда.

— Закон про декомунізацію діє і Кіровоград повинен змінити свою назву. Треба шукати для міста назву, враховуючи ситуацію в країні, щоб не створювати умови для путінської пропаганди, але задовольнити при цьому бажання громади. І для цього не існує іншого механізму як громадські слухання, — наголосив Сергій Кузьменко.

— Громада має право зібратися і обговорити проблему, не ухвалити рішення – для цього є законодавчі органи, — а сформувати пропозицію, яку розгляне Верховна Рада України, — продовжив він далі.

— Я здивований тим, що правоохоронні органи інформують міського голову про загрозу життю людям, які мають намір зібратися на громадські слухання. Це нічого спільного із демократією немає. А тому звертаюся до правоохоронців – публічно проінформуйте громаду, хто несе загрозу і демократії, і життю людей, — підсумував Сергій Кузьменко.

, .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень