11.10
2018

ПриватБанк запустив послугу купівлі квитків на автобуси в мобільному банку Приват24 для Android. Новий сервіс миттєвої покупки автобусних квитків доступний цілодобово на більш як 20 000 напрямків Україною та за кордон.

«Процес займає півтори хвилини замість півгодинного стояння в черзі на вокзалі», — говорить керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан.

Автобусні каси в мобільному Приват24 працюють в розділі «Транспорт». Оплатити квитки можна карткою будь-якого банку.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

P.S. Перевірено, працює, працює швидко.

комментария 4

 • Земеля пишет:

  Наряду з миттевими покупками… визначені договором, сервіси ПБанку звузились в одноособовому порядку. Це стосується контролю клієнта за рухом коштів на картці. (Що важливо при розквіті кіберзлочинності, та шахрайства!)
  Раніше при знятті 50грн і більше, інфа про транзакцію потрапляла смс-кою на мобілку, з цифрою залишку. Тепер тільки при знятті 1000грн і більше.
  Чомусь «тотально» закінчуються клаптики паперу (іменуємі чеками) у банкоматах, що теж є контролем і підтвердженням у суді, якщо прийдеться… Бережуть ліс, з якого папір!?))
  Сервіси банків з одностороннім рухом — як взяти кошти з клієнта, стеляться скатертиною самобранкою, як надати можливість проконтролювати — шагренева шкірка.((

  Мне нравится! Thumb up 0

 • […] Источник: Олександрійський тиждень […]

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Sash.xam.22.1991@gmail.com пишет:

  Только после полторы минути придется все же пойти и простоять все те же пол часа на вокзале, потому что квитанция не дает права проезда, а билеты нужно печатать в кассе.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Хфвілософ пишет:

   Ну вот, яркое подтверждение, что часть правды, полуправда хуже откровенной лжи!

   Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень