19.03
2019

18 березня робоча група з легалізації найманої праці у самому центрі Олександрії виявила колцентр. Ймовірно, працівники працювали без трудових договорів, так як за командою старшої особи усі вийшли з кімнати. Клієнтам пропонувалися послуги з придбання товарів в інтернетмагазинах, надання кредитів у російських рублях через російський банк. Будь-які документи робочій групі надавати відмовилися.

Була викликана оперативна група національної поліції, якій старша колцентру повідомила лише своє прізвище, але адресу називати відмовилася. Є дані, що молода особа проживає по вул. Садовій. Як попередньо з’ясувалося, колцентр нібито зареєстрований на підприємця з Черкас.

«Сучасна Олександрія»

Один комментарий

 • Допытлывый пишет:

  А, якщо це просто філія, якоїсь існуючої, зареєстрованої на своїх гонах, компанії? Та хоч і у власній квартирі надає послуги бажаючим людям? Кому вони дорогу перейшли? Чи ЖАХ у рублях?
  Тоді, це що ревнощі? «Тепле» ставлення до конкурентів?( так їх нема!). Монополія соцслужб — тільки їм, творити добре діло? Іншим зась!
  Скорше, не занесли на старті, не взносяться у ме-е_стный бюджет…и вместо «эры милосердия» их настигает «эра справедливости»!?))
  Хотя, до €вропы, начинали демаркацию демократии с… «все что не запрещено — МОЖНО»!

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень