7.10
2019

ГТО в Олександрії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

3 жовтня 2019 року за погодженням Управління освіти, молоді і спорту міської ради ДГО «ФСК «Школа розвідників» розпочала новий фізкультурний проект «Випробування нормативів «Оборонно-прикладного комплексу «Готовий до труду і оборони».

Цього дня учасники випробувань здавали нормативи по легкій атлетиці (забіг на коротку та довгу дистанцію) та гімнастиці (підтягування на турніку та відтискання від підлоги). Далі будуть ще випробування на качання пресу, стрибок з місця, метання гранат, стрільба з пневматичної гвинтівки, ривок гирі (для старших), туристичний похід та крос по пересічній місцевості.

Після першої здачі нормативів кожний учасник має змогу ще два рази спробувати протягом місяця покращити результати. А на закінченні проекту всі учасники отримають сертифікати та медалі. «Бронзу» отримають всі хто вийшов на старт, навіть якщо по деяким показникам вони відстають. А от на «срібло» та «золото» потрібно напрягатися, при чому показники оцінуються в комплексі! Таким чином виявляється здатність молоді до трудових відносин та оборони Вітчизни.

Все о спорте в Александрии

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень