6.03
2017

Гроші течуть, як вода…

Рубрика: Новости. Автор: Lena

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила проект постанови щодо встановлення нових тарифів на централізоване постачання холодної води та водовідведення для абонентів ОКВП «Дніпро-Kіровоград», пропонуючи підвищити їх до 21,4 грн за 1 м3 – про це повідомляють обласні ЗМІ з посиланням на НКРЕКП.

    Отже, порівняно з нинішніми, тариф на водопостачання зросте більше ніж на 15 відсотків, а на водовідведення – майже на 28%. Постанова набере чинності з дня публікації в газеті «Урядовий кур’єр».

О.Іванченко

Один комментарий

 • Аноним пишет:

  Державна регуляторна структура НКРЕКП- схвалила! , проект постанови…(Правочинність(сумнівність) цього — хитро-Президентсько-УКАЗного рег/органу на розгляді Конституційного Суду!)
  Г-та «Урядовий кур’єр опублікує, і шо?, -«запрягли тай поганяти можна»?
  Де рішення виборного повноважного органу — Кіровоградськоі ОблРади, про згоду і впровадження в ДІЮ нового тарифу, з якої дати?
  Аж дивно, як тільки примітивно можна дурити людей, божою росою межИочі, маючи попугайські ЗМІ. -«Свободу попугаям! , -В стране вечно зеленых помидоров!»

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень