12.10
2018

Щороку навесні і восени Олександрія окутується димом від спаленого листя і сміття жителями приватного сектору. Забруднюється навколишнє середовище, завдається шкода здоров’ю громадян!

Як зазначалось на нараді, що провів радник міського голови Володимир Дожджаник стосовно цього проблемного питання — роз’яснювальна робота серед населення, рейди муніципальної поліції не можуть у повній мірі вирішити проблему.

Тому прийнято рішення на допомогу правоохоронцям залучити бажаючих активістів, які отримають тимчасові посвідчення громадських інспекторів і братимуть участь у рейдах та складатимуть адмінпротоколи.

Згідно чинного законодавства спалювання листя і сухої рослинності категорично забороняється. Недотримання правил благоустрою тягне за собою накладення штрафу на громадян до 1 360 грн; посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності до 1 700 грн. – стаття 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

«СИЛА ЛЮДЕЙ» Кіровоградщина

комментария 2

 • Громадянин пишет:

  «листя, дим, здоров’я людей»…
  «провів нараду»- з КИМ провів?
  Я им говорю: — «не ложте, а они ложут». -«Нет такого глагола в русском языке! Не уродуйте его и детей» — гневался Штирлиц, в другом кине!
  Да нашему СИЛЬНОМУ брату-патрийоту, дай ксивочку, он стольких за-ложит и наложит — штабелями лежать будут.
  Штрафы — это бюджет города, власнi надходження, чего не придумаешь, када денег хочется. Даже нараду, неизвестно с кем, с неведомым статусом, зато рішення принято(!), и ксивы раздадут!))
  А мож уже так и по-ложено по демо-процедурам? И нечча напраслину гнать?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Стецько пишет:

  …»допомагати боротись із спалюванням листя»…
  -це підливати бензину в багаття, щоб якісніше згоріло?))

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень