12.01
2012

Кандитат в президенти України лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, в разі перемоги на виборах, пообіцяв «обрубувати руки» за корупцію та кумовство.

«Я вам гарантую, що в президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться у трапецію в перший день мого вступу на посаду президента», — заявив під час свого виступу Гриценко, повідомляють Українські новини.

«Нагору більше не треба. Тільки десь-хтось — обрубаю руки. Ніяких любих друзів не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово «олігарх» Україна забуде», — пообіцяв кандидат в президенти.

Також Гриценко переконував, що за 5 років його каденції «реально повернути Донбас без капітулятивних мінських домовленостей», та скасувати примусовий призов до війська і реформувати армію.

Підготувала І.Кошкіна

, , .

Один комментарий

 • Оракул пишет:

  Да эт же просто волшебник!
  Из пирамиды коррупции не какую-то там усеченную пирамиду с площадкой для комфорта олигархии обещает!
  А прям таки трапецию, с жердочкой, на которой они как птички на проволочке, но свесив ножки, «чирикать» продолжат! Круто!!!))
  Как и «рубить руки» — это вам и есть еврогуманизм, — не какие-то там «бандытам тюрмы!» из аж «10-ти крокiв назустрiч людям!» -Напрочуд рішуче і сокирою!
  Одно хорошо, о возвращении ДЛНРов, развернутых впечатляющих планов не дает!
  Ограничивается критикой «минских соглашений», которые одна из сторон и не собиралась выполнять, сказали — для перегруппировки свох войск подписывали.)
  А главное -«пасется» на Петровом патриотическом электоральном поле, дробя его и уводя из-под-носу, мифический шанс участвовать в финале 2-го тура.
  Успеха Вам, майн Женерале!

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень