17.02
2016

Вчора у Верховній Раді Юлія Тимошенко з’явилася з новою зачіскою та прикрасила свій новий імідж окулярами. Depo.ua вирішив згадати еволюцію зачісок відомого політика.

У мережі активно обговорюють нову зачіску Юлії Тимошенко, яка, як свідчить історія, завжди передбачає якісь зміни в українській політиці. Багато років лідер «Батьківщини» то заплітає, то розплітає свою фірмову косу, але цього разу Юлія Володимирівна не тільки розпустила волосся, випрямила його, але й підкреслила серйозність та рішучість своїх намірів строгими, але модними окулярами.

Також у новій зачісці важливий аспект відіграє довжина волосся. У деяких народів, коли жінки проводжали чоловіків у довгу подорож, вони не заплітали та не стригли свого волосся, адже існували забобони, які напряму пов’язували волосся жінки та його довжину з силою та навіть довжиною життя її чоловіка.

За народними віруваннями обряд розплітання коси завжди був присутнім на весіллях. Щойно одруженій дівчині розплітали косу, співаючи обрядові пісні. Таким чином дівчата прощалися з дівоцтвом і ставали жінками. Волосся не завите у романтичні кучері, з усією своєю прямотою натякає на рішучість та незворотність задуманного.

Отож, Тимошенко завдяки новому іміджу не тільки повернула собі звання «леді Ю», адже така зачіска пасує як для бізнесвумен, так і для політика, але й позбулася образу вічної вчительки, одягненої у рюші та з однаковою зачіскою, яка вже набридла «школярам».

, .

комментария 3

 • Аноним пишет:

  Распускать свои естественные волосы — нормально. Свою косу(?), которая есть парик(!) — не понимаю??? (Учусь на курсах медиаграмотности — пока тупой двоечник).

  Мне нравится! Thumb up 0

 • алекс пишет:

  Тимошенко — она и в Африке Тимошенко. И Украине уже по барабану — есть у нее коса или нет. У власти была. Себя показала.Такая же как и эти.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Елена пишет:

  Уже была и снова туда рвется.

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень