30.10
2019

Сегодня состоялась внеочередная сессия городского совета. Первым вопросом было рассмотрение предложения группы депутатов обратиться к Президенту и Верховной Раде с целью “недопущения сдачи национальных интересов при восстановлении территориальной целостности Украины”.

Обсуждение так называемой формулы Штайнмайера  проходило бурно. Так, например, активист и волонтер Александр Рушковский сказал, что регулярно бывает на передовой и хорошо знает настроения военных. Так вот, если начнутся действия по разведению войск, то, по его мнению, воины расторгнут контракты, сложат оружие, а на передовую отправят призывников – наших детей.

В свою очередь заместитель городского головы Людмила Давиденко сказала, что избиратели Зеленского проголосовали на выборах за мир, но группа активистов при поддержке некоторых депутатов продолжает толкать нас к войне. И среди депутатов горсовета есть такие, которые хорошо себя чувствуют в уютных депутатских креслах из которых призывают к продолжению боевых действий.

Трое из них прошли комиссию в военкомате и готовы к военной службе. Так почему они находятся в сессионном зале, а не на передовой? Пусть, они – те, кто будет голосовать за обращение к Президенту, собирают свои вещи, отправляются на передовую и личным примером покажут, как нужно защищать Родину…

Большинством голосов предложение обращаться к Президенту и ВР было отклонено.

Также депутаты проголосовали и против продления моратория на продажу земли.

Г. Сергеев

коментарі 4

 • 75 сесія Олександрійської міської ради. Розглядається питання про підтримання звернення віче громади міста “ПРОТИ КАПІТУЛЯЦІЇ ”
  Шановні олександрійці, послухайте, як на 45 хвилині реагували депутати міської ради Опозиційного блоку “За життя в росії” проти мого виступу.
  Кричали, тупотіли, протестували проти інтересів України.
  Мені зрозуміло чому в їхній партії головним є АДвоКАТ Медведчук, рецедівіст та аферист Рабінович та зрадниця Нелля Штепа. До цих покидьків приєдналися своїм власним голосуванням і Олександрійські депутати Опозиційного блоку “За життя в росії” та міський голова. Секретар міської ради О.Богоявленська та депутат від БПП Острівний та Долгіх (ОБ) утримались. С.Цапюк пояснив свою позицію тим, що нібито таке питання не входить у компетенцію міської ради. Нагадаю, як у 2014 році під головуванням С.Цапюка олександрійська міська рада зверталася до Януковича про жорстке придушення майдану -“ростріл майдану”. Тоді таке було у компетенції. Зараз захист інтересів держави – ні.

  Шановні олесандрійці, робіть висновки. Ви знову будете голосувати за “хороших людей” – які зрадять та продадуть інтереси держави за тепле крісло.
  Дійсно казав Симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
  https://youtu.be/RFXU44C0mPc

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   То у Вас уже галюцинації аптекарю? Ні Штепів,

   Мне нравится! Thumb up 0

  • Бакалейщик пишет:

   То у Вас уже галюцинації аптекарю?
   Ні Штепів, ні Медведчуків, ні Рабіновичей там не спостерігалось. І Петлюра з Гітлером не усім авторитет, щоб аж пісять кіпятком. (Обережно, не сплутайте пурген і віагру…))
   Були тільки нами обрані люди, зі своїми головами, думками і світобаченням! Вони вільно дали своє визначення запропонованого до розгляду.
   Не співпало з вашим!? Тоді пригадайте, що є демократія!
   Хто вам заважав від імені вашого віче самостійно направити звернення до Президента? Вам хотілось піару, хотілось взяти “на слабо за зраду”, тих хто прагне до миру?
   Переконались, – не вийшло! Затупали ногами? Ви готові заколоти рогами!))
   Більшість за довіру до курсу Президента, який в надзвичайно складній обстановці прагне миру і погоджується на кроки, які можуть наблизити розв’язання вже перманентного братовбивчого громадянського конфлікту через переговори.
   Про “капітуляцію і зраду” України, нема й признаку, поки що організація самих переговорів.
   Зрада і капітуляція, це вкид для дискредитації команди Президента, дискредитації здорового глузду – це плід хворої уяви – одужуйТЕ!

   Мне нравится! Thumb up 0

  • Svat88 пишет:

   Ви робите все щоб знищити Україну!!!Схаменіться дурні!!!

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень