8.07
2021

Олександрійський фотограф n_dmitriy опублікував на своїй сторінці у соцмережі неймовірні фото парку у Приютівці. Світлини виглядають казково-магічними.

[Читати детальніше]

8.07
2021

На Кіровоградщині стартувала жнивна кампанія зі збору ранніх зернових та зернобобових культур.

[Читати детальніше]

8.07
2021

8 липня відбулося чергове засідання комісії з питань топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки, де було розглянуто питання щодо перейменування провулку Маршала Ворошилова та вулиці Корнійчука в рамках завершення процесу декомунізації в територіальній громаді, встановлення меморіальних дошок та проєкт календаря пам’ятних і знаменних дат на 2022 рік.

[Читати детальніше]

8.07
2021

Ось уже півроку Тетяна Панета є заступником селищного голови у Приютівській територіальній громаді. Людина досить публічна і відома в Олександрійському районі, хоч останні роки працювала в сусідньому Петрівському районі. Має дві вищі освіти – педагогічну та економічну. Багато років пропрацювала у дитячому садочку, а потім здобула новий фах, і ось уже більше 20 років на державній службі. З 2000 по 2007 рр. працювала в управлінні праці та соціального захисту населення Олександрійської РДА. З 2007 по 2013-й – в РДА на посаді начальника відділу сім’ї, молоді та спорту. А з 2013-го по 2020-й була заступником голови Петрівської РДА. Восени минулого року обрана депутатом Олександрійської районної ради.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень