25.02
2021

24 лютого в Олександрії у рамках робочої поїздки по 103 виборчому округу побував народний депутат України Олег Воронько. Візит не афішувався заради уникнення можливих провокацій, адже нардеп, судячи з усього, знає і розуміє, який імідж має в Олександрії і яке ставлення до нього у виборців.

[Читати детальніше]

25.02
2021

Олександрійський міськрайонний суд осудив до сплати штрафу та компенсації за незаконну порубку лісу «дроворуба» з села Олександрівка Олександрійського району.

[Читати детальніше]

25.02
2021

Сегодня в холле 7-этажной городской поликлиники благотворительный фонд “Шлях до життя” бесплатно и анонимно тестировал всех желающих на гепатит-С, В, ВИЧ и сифилис. Пришло 106 человек. У двоих выявили гепатит-С и ВИЧ, у одного – гепатит-В.

[Читати детальніше]

25.02
2021

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко став членом Палати регіонів новоствореного Конгресу місцевих та регіональних влад пр. Президентові України сьогодні, 25 лютого.

«Відбулася знакова для України, кожного регіону і кожної громади подія. Президент Володимир Зеленський створив Конгрес місцевих та регіональних влад. Він стане новим майданчиком для діалогу та рішень між центром і громадами. А відтак, голос громад у Києві стане гучнішим. У нас в області робота з налагодження комунікації з громадами розпочалася ще торік, а тому Кіровоградщина вже має гарний майданчик. За посадою я увійшов до Палати регіонів. Почесна і дуже відповідальна місія», – зазначив Андрій Назаренко.

Голова ОДА додав, що в рамках Конгресу стартує робота над Муніципальним кодексом України, покликаним сприяти розвитку регіонів.

Конгрес складатиметься з президії, яку очолюватиме президент і до складу якої входитимуть найвищі посадові особи держави, а також Палати місцевих влад і Палати регіонів. Ці палати самостійно обиратимуть своє керівництво та делегуватимуть по троє представників від кожної палати у президію Конгресу.

Передбачається, що президія Конгресу засідатиме щомісячно, що дасть змогу забезпечити найкращу координацію діяльності всіх органів влади.

25.02
2021

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення видати ордери на квартири чотирьом військовослужбовцям та поліцейським.

[Читати детальніше]

25.02
2021

При постачанні на територію України, експорті та ввезенні в Україну окремих видів сільськогосподарської продукції ставка податку на додану вартість (ПДВ) знижена з 20% до 14%. Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Чорна.
«Учора президент підписав закон, який фактично дасть можливість знизити витрати більше 60 переробних підприємств Кіровоградської області на закупівлю сировини та, через знижену ставку оподаткування, створить умови інвестувати зекономлені кошти у розвиток господарств. Також спонукатиме суб’єктів господарювання агропромислового комплексу реєструватися платниками ПДВ і виходити на організований ринок сільськогосподарської продукції», – зазначила Марія Чорна.
Вона пояснила, зміни стосуються операцій із постачання на митній території України та ввезення на митну територію України сільськогосподарської продукції у наступних категоріях:
велика рогата худоба, жива; свині, живі; пшениця; жито; ячмінь; овес;  кукурудза; соєві боби; насіння льону, свиріпи, ріпаку, соняшнику та інших олійних культур; цукрові буряки.
«Зазначу, що зниження ставки ПДВ з операцій із реалізації зернових та олійних культур і незбираного молока загалом не призведе до втрат бюджету, оскільки ці товари не реалізуються кінцевому споживачу, який є фактичним платником ПДВ.
Також, від зниження ставки ПДВ виграють не тільки сільгоспвиробники, а й переробники, оскільки термін сплати основної суми ПДВ для них переміщається з дати оплати сировини на дату оплати зобов’язань із операцій із реалізації продуктів її переробки», – додала посадовець.
Наразі департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації разом із головним управлінням ДПС в області проводитиме роз’яснювальну роботу з аграріями з питання зниження ставок ПДВ із 20% до 14%.

25.02
2021

Поэт и священник Анатолий Штанько издал книгу своих стихов под названием «Відеоальбом-91». Название обещает, что это будут стихи о тех самых девяностых, но на самом деле оказалось, что книга эта – про нечто большее.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень