18.01
2021

Интересную историю рассказала в Фейсбук известный александрийский фотограф Татьяна Бабийчук.

[Читати детальніше]

18.01
2021

З 26 січня Укрaїнa повернеться до “помaрaнчевої” зони кaрaнтину, який діяв до зaпровaдження локдауну. Про це зaзнaчив нaчaльник упрaвління з питaнь цивільного зaхисту ОДA Володимир Слінченко.

“Поточний кaрaнтин зaпровaджено до 28 лютого. Нaйімовірніше, його продовжaть до 31 березня тією ж постaновою № 1236. Нaрaзі немaє підстaв скaсовувaти aдaптивний кaрaнтин. Хворобa не зниклa”, – доповів Слінченко.

18.01
2021

Тарифний “вірус”

Рубрика: Новини звідусіль. Автор: Gavrilenko

Тема ціни на газ добряче сколихнула суспільство. Щоб підігріти суспільство ще більше сьогодні масово усіма месенджерами запустили фейкову розсилку, яка стала вірусною. «Наберите 0800302299. Это голосование против повышения цен на газ. Сообщите это сейчас всем».

Отож, чому інформації, яку розсилають у месенджерах, вірити не можна? Давайте спробуємо відповісти. 1. Хто автор? Невідомо. 2. Яке джерело інформації? Невідомо. 3. Звідки вона виникла? Невідомо. 4. Коли вона виникла? Невідомо. 5. Де ще можна перевірити інформацію? Ніде. На жодному з сайтів урядових структур немає цієї гарячої лінії.

Якщо ви наберете цей номер, вам дійсно скажуть, що ваш голос враховано. Але не скажуть, за що саме враховано ваш голос. І не скажуть, хто його враховує. Цей номер наразі належить телеканалу «Прямий». За ним голосують глядачі за ті чи інші питання. Тобто, це опитування телеканалу. Подібні речі роблять багато медіа – це маркетинговий хід, який дозволяє взаємодіяти з аудиторією, але не має нічого спільного із репрезентативністю.

По той бік новин

18.01
2021

Страсти по тарифам

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Сегодня, 18 января, у входа в александрийский горсовет вновь собрался «тарифный майдан». Присутствовало около 50 человек. Митингующие, как и ранее требовали снижения тарифов, собрания внеочередной сессии горсовета для принятия обращения к руководству страны.

[Читати детальніше]

18.01
2021

Із настанням холодів в Олександрії запрацювали два стаціонарні пункти обігріву. Одна точка розташована в приймальному відділенні центральної міської  лікарні, інша – в Свято-Покровському монастирі за адресою вул.Новопразьке шосе, 127, що у Перемозькому мікрорайоні.

[Читати детальніше]

18.01
2021

Бейсбольний стадіон СДЮШОР-2 у Кропивницькому планують добудувати до проведення відбіркової частини чемпіонату Європи U18. Про це в ефірі Сусільне. Кропивницький повідомив очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко.

Він зазначив, що добудова бейсбольного стадіону є одним із пріоритетних завдань на цей рік.

[Читати детальніше]

18.01
2021

Традиційно на Водохреща в ніч із 18 на 19 січня біля водойм Олександрії проходили масові гуляння, святкові літургії, ігри тощо. Однак цього року пандемія коронавірусу внесла свої корективи.
Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 всі масові заходи, пов’язані з відзначенням Водохреща, на території країни скасовано, у тому числі і в нашому місті.

[Читати детальніше]

18.01
2021

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні ухвалив рішення, яким визначив граничну ціну на газ, сьогодні 18 січня. [Читати детальніше]

18.01
2021

В міжсезоння ФК «Олександрія» попрощався з п’ятьма гравцями.

[Читати детальніше]

18.01
2021

– А ты правда настоящая волшебница? – детские глазенки глядят с любопытством.
– Ну, конечно! А ты не веришь?
– Ну, тогда заколдуй меня!
– Ты действительно хочешь, чтобы я тебя заколдовала? А как же ты будешь играть с нами? Ты хочешь поиграть?

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень