5.10
2020

Олександрія. Вар’яти-шоу

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Олександрія, зустрічай! “Вар’яти-шоу” з новою програмою у нашому місті!

[Читати детальніше]

5.10
2020

Антитіла в Олександрії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Hello 2020: гурт Антитіла вирушає у великий всеукраїнський тур, де представить нові пісні з майбутнього альбому.

[Читати детальніше]

5.10
2020

Завтра, 6 жовтня, з 14.00 до 17.00 на базі Олександрійської центральної бібліотечної системи відбудеться онлайн-подія з програмування.

[Читати детальніше]

5.10
2020

На сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості з`явилася інформація вакансій фахівців медичної галузі.

Станом на 1 вересня 2020 року медичним закладам області потрібні 123 лікаря. Потрібні фахівці майже по всіх напрямках. І майже по всім вакансіям пропонується однакова заробітна плата – 5 тис. грн.

Для прикладу сторожу пропонуть 4,8 тис., а прибиральнику територій – 5,3 тис.грн.

До речі, у серпні середня заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 9509 грн.

Розмір заробітної плати в області у серпні 2020р. становив 83,1% середнього рівня в Україні (11446 грн).

Якщо хтось не вірить у ці цифри, пишіть коментарі у Фейсбуці.

5.10
2020

Увага!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Нагадуємо, що у зв`язку з реконструкцією водопровідних насосних станцій в місті Олександрія з 00:00 06 жовтня по 17:00 08 жовтня
буде відсутнє водопостачання. Не забудьте запастися водою заздалегідь.

5.10
2020

Книга повинна жити

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Чи потрібні нам зараз книги і бібліотеки? За часів стрімкого розвитку IT-технологій та оцифровування інформації, здавалося б, книги і газети повинні неминуче піти в минуле і залишитися жити лише в якості артефактів. Але … вже багато десятиліть пророцтва про загибель не тільки книг, але і мистецтва в цілому – живопису, театру і т.д. – не збуваються. З появою фотоапаратів передбачали зникнення картин, телевізорів – відмирання театральних вистав. Проте до цього дня художники пишуть картини, письменники друкують нові творіння, актори грають на сцені. І так само живе книга, щоправда, тепер уже не тільки в звичному для нас вигляді. Вона змінюється, як і світ навколо нас, набуваючи різних форм.

[Читати детальніше]

5.10
2020

Учителя не только в школе

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Про школьных учителей – низкий поклон им за нелегкий труд – мы говорим и пишем с завидной регулярностью. Но есть педагоги иного порядка – из системы так называемого внешкольного образования: руководители кружков, секций, детских клубов. Вы никогда не задумывались, как им удается заинтересовать детей, ведь в отличие от школы, обязательного посещения тут нет? Сегодня наш рассказ о двух педагогах-«внешкольниках», достигших, пожалуй, вершин профессии.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень