11.09
2020

Не вздумай себя жалеть!

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Зачастую мы оцениваем людей по внешности, статусу и положению в обществе. И ошибаемся. Успешный жесткий бизнесмен или строгая и неприступная начальник отдела оказываются зооволонтерами. Брутальный «качок» по собственной инициативе убирает мусор на пляже. И никак это не афишируют. А мы, ориентируясь на внешние атрибуты, часто «воздаем почести» совершенно не тем людям, которые их заслуживают.

[Читати детальніше]

11.09
2020

Що треба знати про вибори

Рубрика: Новости. Автор: Админ

25 жовтня нас чекає “перезавантаження” місцевої влади, яку обиратимуть за новими правилами. Обиратимуть депутатів місцевих рад – сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах, а також голів майже усіх міст, сіл і територіальних громад.

[Читати детальніше]

11.09
2020

Продолжаем рубрику “Старые фото и наше Время” и сегодня расскажем краткую историю развития железнодорожного транспорта в Александрии и районе.

[Читати детальніше]

11.09
2020

Головного прокурора Кіровоградської області Олексія Тубельця звільнили вчора, 10 вересня. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області. 

«Колишнього прокурора Кіровоградської області Олексія Тубельця наказом генерального прокурора відсьогодні, 11 вересня, призначено прокурором Сумської обласної прокуратури», – повідомила речник відомства Наталія Алексєєнко.

Так, в останній декларації екс-прокурор області Олексій Тубелець задекларував земельну ділянку у Харкові площею 800 кв.м, у селі Мурафа Харківської області площею 20000 кв. м. Також очільник прокуратури має квартиру у Харкові площею 41 кв.м, та житловий будинок у Харкові, будівництво якого не завершено. Крім цього, Тубелець вказав у декларації автомобілі Mercedes ML-350 2009 року випуску та Mercedes-Benz 2018 року випуску, якими володіє його дружина Лариса.

Посадовець має у власності автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2018 року випуску. Серед доходів Тубелець задекларував 453 тисячі 631 гривеню зарплати, отриманої у прокуратурі Харківської області. Крім цього, прокурор зберігає 25000 доларів 500000 гривень готівки.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень