9.09
2020

За прошедшие дни со дня последней публикации о восстановлении мостика была закончена расчистка оврага и прилегающей территории, выкорчеваны все пеньки и собран мусор.

[Читати детальніше]

9.09
2020

З серпня приймальня в м.Олександрія за адресою проспект Соборний, 27 б не працює.

[Читати детальніше]

9.09
2020

Скейт-парк працюватиме біля Театрального скверу, що неподалік Міського палацу культури. Зараз триває його облаштування.

[Читати детальніше]

9.09
2020

В Украине около 386 тысяч детей имеют сложные жизненные обстоятельства, а 10 тысяч с начала 2020 года получили статус сироты или ребенка, лишенного родительской опеки. Общее количество родившихся детей с 2014 года в Украине уменьшилось на 40%.

Об этом заявил глава директората защиты прав детей Минсоцполитики Руслан Колбаса на брифинге 8 сентября, сообщает “Корреспондент”.

Только за последние пять лет, по словам чиновника, количество родившихся детей с 465 тысяч уменьшилась до 330 тысяч. По его словам, это говорит об определенных проблемах с семьями и риске сложных жизненных обстоятельств.

9.09
2020

На Кіровоградщині з літаків скидатимуть вакцини проти сказу у кінці вересня – на початку жовтня, повідомляє Держпродспоживслужба області.

В кінці вересня – на початку жовтня на території Кіровоградської області розпочнеться кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з використанням авіаційного транспорту. Пероральна імунізація має забезпечити створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є основними носіями збудника хвороби.

Приманки з вакциною розкидатимуть над лісовими та сільськогосподарськими угіддями поза територіями населених пунктів та водних об’єктів.

Приманка є безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, а всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.

Держпродспоживслужба області звертається до жителів з проханням: у разі виявлення приманок не беріть їх руками і не переміщуйте з місць розкладання. Під час лісових прогулянок з дітьми слідкуйте, щоб вони не торкалися брикетів. Адже якщо дика тварина відчує на приманці запах людини, вона її не їстиме.

9.09
2020

8 вересня о 16:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у р. Березівка м. Олександрія виявлено тіло та потрібна допомогу по вилученню його на берег.

[Читати детальніше]

9.09
2020

У Кропивницькому директорка школи написала заяву про злочин на власних учнів, які намагалися врятувати маленьке кошенятко, а під час цього зламали лист шиферу і відігнули частину гнилих воріт.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кошеня застрягло у старому сараї на території школи. Кішка десь поділася, і кошеня жалібно нявчало кілька днів. Дев’ятикласники просили персонал і вчителів відкрити сарай. Але дорослі не схотіли, кажуть школярі. Тоді підлітки взялися рятувати котика самостійно.

“Ми з моєю подругою вирішили залізти на дах, там просто був знятий шифер, і подивитися, що все-таки є кошенятко і де воно там. Потім хлопчик Данило вибив залізну дошку”, — розповідає учениця 9-го класу Валерія Глуханчук.

На місце одразу прибіг охоронець, потім приїхала директорка, яка викликала поліцію. Перед натовпом свідків педагоги голосно виховували підлітків. Це обурило батьків.

“Є номери телефонів батьків, не влаштовувати отой весь цирк. Моя дитина стояла у натовпі зі сльозами на очах і пояснювала, що вона нічого не ламала, нічого поганого зробити не хотіла”, — зазначає мати учениці Олена Глуханчук.

“Я запропонувала, щоб мій чоловік прийшов у неділю вранці і зробив усе. Сказали: “Не треба”. Ми намагалися знайти якийсь компроміс”, — говорить мама дев’ятикласника Світлана Бойченко.

Директорка школи написала заяву до поліції. Вимагає покарати дітей за пошкодження шкільного майна. Але, зізнається, мета в неї дещо інша.

“Щоб діти бачили, що є поліція, що шкодити не можна”, — говорить Марія Михайлова, директорка комунального закладу “Балашівська гімназія Міської ради міста Кропивницького”.

У поліції твердять — заяву директора розглядають.

Між тим, до правоохоронців вже звернулися і батьки учнів, бо певні, що під час публічного покарання були порушені усі права їхніх дітей, і школярі отримали серйозну психологічну травму.

9.09
2020

У зв’язку зі збільшенням випадків захворювань на коронавірусну хворобу (COVID-19) в Україні та виявленням хворих на території м.Олександрії просимо Вас посилити контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства, а саме:

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень