13.08
2020

Наразі на території Кіровоградщини встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, тож за умови дотримання санітарних і протиепідемічних заходів проведення концертів в області дозволяється.

Організатори концерту повинні забезпечити виконання постанови Кабміну «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів”.

  1. При проведенні концерту має бути визначена
    відповідальна особа, яка проводить температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.
  2. На вході до території/місця проведення заходу та в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.
  3. Для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів вхідного контролю. Для заходів просто неба територія проведення заходу повинна бути огороджена.
  4. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів загальної площі огородженої території для заходів просто неба.
  5. У разі розміщення учасників концерту на сидячих місцях стадіону відстань між окремо встановленими місцями для сидіння повинна становити не менше 1,5 метри (без урахування дітей віком до 14 років).

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

13.08
2020

Золотая труба

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Наверное, все потребители газа помнят, какие были баталии, когда наше правительство предложило ввести, по примеру западных стран, раздельную плату за газ и его доставку.

[Читати детальніше]

13.08
2020

Авария произошла на трассе М-05 Киев-Одесса вблизи села Большие Трояны Благовещенского района. Столкнулись два рейсовых автобуса с пассажирами. Один курсировал на рейсе “Киев-Одесса”, второй вез людей заграницу в город Кошице в Словакии из Одессы.

Спасатели отметили, что во время дорожно-транспортного происшествия пострадали 10 человек. Их госпитализировали в больницу с травмами разной степени тяжести. Еще двое человек погибли на месте происшествия.

Для ликвидации последствий масштабной аварии привлекли трех сотрудников службы спасения и одну единицу спецтехники.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень