31.08
2020

У зв’язку з початком навчального процесу в учбових закладах міста, з 1 вересня відновлюються всі рейси на міських автобусних маршрутах загального користування, у тому числі по маршрутах №№ 3/3, 4/2, 6, 16, 17, 81/2, 81/4.

[Читати детальніше]

31.08
2020

Пам’ятка батькам і учням

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

1 вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір’я нашої школи.

[Читати детальніше]

29.08
2020

Сегодня, 29 августа у мостика состоялся субботник, в котором приняли участие около 20 человек. Среди них были переселенцы с Донбасса, директор городского радио Евгений Грановский, активист и блогер Александр Гуржий, представители прессы и музыкальных коллективов города.

[Читати детальніше]

29.08
2020

Сьогодні, 29 серпня, біля кафе “У Яші” відбулося відкриття меморіальної дошки, присвячену Я. М. Гріну.

[Читати детальніше]

29.08
2020

«Исцеление» от слепоты

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Иногда во взаимоотношения соседей встречаются ситуации, которые, как говориться, нарочно не придумаешь. И не поймешь – чего в них больше: грустного или смешного? Хорошо, что есть люди, умеющие смотреть на подобные проблемы с чувством юмора. Предлагаем вашему вниманию опус жительницы поселка Александрийский (Димитрово) Натальи Акуловой.

[Читати детальніше]

29.08
2020

28.08
2020

Вчера и сегодня работы по благоустройству территории возле мостика у городского еврейского кладбища продолжались. Было собрано 250 мешков мусора, но судя по его количеству, это лишь 10-я часть от скопившегося.

[Читати детальніше]

28.08
2020

Продолжаем рубрику “Старые фото и наше Время”. Часы на пожарной башне давно стали визитной карточкой Александрии. И многим кажется, что они всегда были неразлучны – куранты и каланча.

[Читати детальніше]

28.08
2020

На этот вопрос пообещал дать ответ городской голова Степан Цапюк, который на сегодняшней сессии горсовета сказал, что по этому поводу проведут служебное расследование.

[Читати детальніше]

28.08
2020

Куди ідуть бюджетні кошти

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Сьогодні, 28 cерпня, на сесії міської ради депутати розглянули бюджетні питання.

[Читати детальніше]

28.08
2020

Новий голова Кіровоградської ОДА назвав три принципи роботи нової команди.

Керівник обласної державної адміністрації Андрій Назаренко зазначив, що, згідно з останнім переписом населення, в регіоні проживає понад 900 тисяч людей. Ця велика команда під назвою «Кіровоградщина» заради загального процвітання повинна жити і працювати за певними принципами.

Перший принцип – довіра. «Обласна влада стане прикладом прозорості та відкритості. Кожен крок, кожна дія – максимально публічними. Незалежно від того, де ви живете – в маленькому селі чи обласному центрі – ми розбудуємо ефективну систему спілкування між нами», – заявив Андрій Назаренко.

Другий принцип – розкрити потенціал. «Ви талановиті і працьовиті. І завданням кадрової політики стане, в першу чергу, – розкрити цей потенціал. Допомогти розвиватись локальному бізнесу, залучати великих інвесторів, щоб розкрити потенціал землі, надр, запустити виробництва, які простоюють. Адже наша мета – системний розвиток», – наголосив новий очільник області.

Третій принцип – генерувати гордість за рідний край. «Ми будемо багато працювати, щоби вся країна пишалась успіхами наших дітей, подвигами наших захисників, нашими досягненнями в спорті і культурі, відкриттям нових виробництв у кожному куточку нашої області», – запевнив член Зе-команди.

CBN

27.08
2020

Прокуратурою Кіровоградської області проведено перевірку обставин, що призвели до виникнення надзвичайної події в Петрівській виправній колонії №49», коли із вогнепальної зброї вчинила самогубство працівниця установи.

[Читати детальніше]

27.08
2020

Слухи о том, что в Александрии обнаружили заболевших коронавирусной инфекций не соответствуют действительности. Об этом сообщил главврач Центра первичной медико-санитарной помощи Сергей Дьячук.

[Читати детальніше]

27.08
2020

Сьогодні президент Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

[Читати детальніше]

27.08
2020

На Кіровоградщині неврожай на кукурудзу і соняшник: аграрії ризикують зазнати збитків.

Про це розповів Суспільному начальник відділу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорій Арсірій. Через відсутність вологи у грунті немає врожаю на третині засіяних площ області, це понад 130 тисяч гектарів кукурудзи і 200 тисяч гектарів соняшника.

Урожаю кукурудзи немає у кожному районі області – каже Григорій Арсірій. “Інформація про стан загибелі посівів кукурудзи говорить про те, що наша область попала в трійку найбільш постраждалих областей і складає 5% загальної площі збирання”.

Чи вплине неврожай на ціни, каже, не знає.

Механізму державної компенсації збитків аграріям нині немає – каже директор департаменту аграрної політики міністерства економіки Денис Паламарчук. “Є постанова Кабміну, яка передбачає компенсацію збитків на поворотній основі. Але там є нюанс в тому, що під час списання посівів виникає зобов’язання щодо нарахування ПДВ, зараз розробляється законопроєкт, щоб можна було списувати без нарахування ПДВ”.

27.08
2020

Что может ОСМД

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Общества совладельцев много-этажных домов медленно, но уверенно входят в нашу жизнь. Сегодня в городе функционирует 65 ОСМД и ЖСК. 30 из них получили 65 «теплых» кредитов» (некоторые – по несколько раз) на общую сумму около 17 млн грн. Согласно действующей программе, из городского бюджета им было возмещено 2,4 млн грн. [Читати детальніше]

27.08
2020

Одно время казалось, что рассказы о многотысячных задолженностях по зарплате остались в далеком прошлом, но нет! В редакцию «ОТ» заходят работники александрийских предприятий, чтобы рассказать о своих кровных гривнах, которые им должны работодатели. На примере одной из таких историй нам открылся интересный аспект развития украинской экономики.

Сергей Ершов
[Читати детальніше]

26.08
2020

Как сообщил сайт горсовета, пока стоит солнечная погода, работы по благоустройству Александрии продолжаются. Асфальтирование придомовых территорий идет по графику.

[Читати детальніше]

26.08
2020

Сегодня, 26 августа, БО “Шлях до життя” приступила к работам по восстановлению мостика у городского еврейского кладбища.

[Читати детальніше]

26.08
2020

25 серпня на території військової частини на вулиці Зоологічній у Києві п’яний офіцер на авто збив трьох курсанток Військово-медичної академії.

Дівчат госпіталізували в тяжкому стані з переломами кінцівок. Двом із них довелося ампутувати ноги. Зловмисника затримали на місці. 46-річний військовий керував автомобілем, що перебуває в розшуку.

Одна із постраждалих дівчат, одна з курсанток Військово-медичної академії – Олександра Гуй. Дівчина з багатодітної родини священника з Кіровоградщини. Їй, на жаль, довелося ампутували ногу, і нині лікарі вирішують, чи можна зберегти другу. Олександра досі в реанімації.

До журналістів вийшли мати та батько Гуй, а також Людмила Ніколаєва, мати 24-річної Тетяни Ніколаєвої, якій теж ампутували ногу. 

Батьки дівчат – у шоці. Вони вийшли до журналістів у сльозах.

Волонтери збираються дочекатися маму третьої дівчини Галини, яка нині доїжджає з Борислава. І тоді сформують спільний номер картки для допомоги на реабілітацію курсанток.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень