3.07
2020

Колишнього голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня підозрюють в отриманні хабаря. За даними слідства, він вимагав від одного з чиновників 1,8 мільйона гривень в обмін на неперешкоджання його діяльності.

Колишній голова Кіровоградський обласної державної адміністрації Андрій Балонь, підозрюваний в отриманні хабаря, вийшов зі слідчого ізолятора після внесення застави в розмірі 10 мільйонів гривень. Про це у п’ятницю, 3 липня, повідомила речниця Вищого антикорупційного суду Катерина Хоменко.

Ще один чиновник обладміністрації Сергій Шевченко також вийшов із СІЗО після внесення застави розміром п’ять мільйонів гривень, повідомляє агенція “Українські новини” .

Як повідомлялося, 25 червня Національне антикорупційне бюро України повідомило про затримання Андрія Балоня і ще однієї службової особи ОДА під час отримання хабаря. За даними слідства, чиновники в змові запропонували керівнику регіонального відділення одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 мільйона гривень в обмін на неперешкоджання його діяльності.

За даними НАБУ, чиновники ОДА отримали перший транш у 100 тисяч гривень в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Вони були викриті на місці злочину під час передачі другого траншу у 250 тисяч гривень. 25 червня Кабінет міністрів України погодив звільнення Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації.

DW

3.07
2020

Город, который меня приютил

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Жизнь человеческая непредсказуема, и порой такие виражи у нее случаются… Вот и меня одним таким крутым поворотом судьбы занесло жить в Александрию пятнадцать лет назад.

[Читати детальніше]

3.07
2020

Хроніки часів карантину

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Здавалося б, українця, загартованого роками незалежності, не злякати вже нічим. Економічна криза, підвищення цін і тарифів, війна і все таке інше не ефективні, як колорадському жуку отрута: пристосуємось, думали ми. Ан ні … [Читати детальніше]

3.07
2020

Депутати Олександрійської районної ради сьомого скликання написали звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради. Відбулося це сьогодні, 3 липня, під час пленарного засідання сорок четвертої сесії районної ради. 

[Читати детальніше]

3.07
2020

Куда бежать от “белочки”?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В ночь с 1 на 2 июля мать Василия Б. обратилась к руководителю БФ “Шлях до життя” Анатолию Тримбачу с просьбой о помощи. Она сообщила, что сын буянит, хватает лопату и угрожает ее убить.

[Читати детальніше]

3.07
2020

Об этом наш сегодняшний разговор с начальником Александрийского межрайонного управления водного хозяйства Дмитрием Ческидовым.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень