2.07
2020

2 липня на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну лічильників водопостачання для жителів приватного сектору.

[Читати детальніше]

2.07
2020

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 1-14 червня 2020 року серед мешканців Кіровоградської області, продемонстрували, що респонденти значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в області, чи країні.

Так, лише 22% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 59% – протилежної думки. 25% оцінюють стан справ у області як правильний, 51% – як неправильний. Натомість 38% мешканців області вважають, що справи у їхніх населених пунктах йдуть правильно, 48% – протилежної думки. За останні півтора року оцінки стану справ на всіх рівнях дещо покращилися.

•    Серед місцевих політиків найкраще опитані ставляться до С.Ларіна: 25% – позитивно, лише 13% негативно, 25% – нейтрально, 37% – не знають його. До А.Райковича позитивно ставляться 21%, негативно – 10%, нейтрально – 15%, не знають його – 54%. До С.Кузьменка позитивно ставляться 19%, негативно – 8%, нейтрально – 19%, не знають його – 55%. До О.Чорноіваненка позитивно ставляться 10% негативно – 6%, нейтрально – 15%, не знають його – 69%. Інших політиків не знають більше 70% опитаних.

•    44% позитивно оцінюють діяльність Президента Зеленського,  44% – негативно. Роботою Прем’єр-міністра Д.Шмигаля задоволені лише 15%, не задоволені – 48%, не змогли оцінити – 37%. Верховною радою задоволені лише 13%, не задоволені – 73%. Роботу Кіровоградської облдержадміністрації та обласної  ради не змогли оцінити більше третини опитаних. Задоволені діяльністю цих інституцій по 22-24%, не задоволені – близько 40%.

•    Підтримка культурних заходів – сфера, якою відносно більше задоволені респонденти (41% – задоволені, 47% – не задоволені). Стосовно інших сфер опитані частіше давали негативні відгуки. Так, розвитком сільського господарства не задоволені 59%, задоволені – 31%. Шкільною освітою не задоволені 52%, задоволені – 29%. Станом доріг, безпекою життя, екологією, соціальним захистом, підтримкою молоді не задоволені близько двох третин опитаних. Розвитком промисловості, медициною та боротьбою з корупцією на місцевому рівні не задоволені більше 70%.

•    Відсутність роботи, безробіття (52%) та військовий конфлікт на сході країни (50%) очолюють рейтинг проблем загальнодержавного значення серед опитаних. Неможливість отримати якісне медичне обслуговування, низький рівень зарплат та пенсій, хабарництво і корупція у владі турбують чверть респондентів.

•    Рейтинг особистих проблем очолюють низький рівень зарплат і пенсій (35%) та безробіття (33%). Військовий конфлікт на сході та неможливість отримати якісне медичне обслуговування, вважають проблемами особистого значення близько чверті респондентів. Підвищення тарифів на комунальні послуги турбує особисто кожного п’ятого.

•    Лідерами у партійному рейтингу до обласної ради є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 31,1% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. 13,4% могли б проголосувати  за партію «Опозиційна платформа – За життя», 12,2% – партію «Батьківщина», 7,0% – партію «Європейська солідарність», 5,8% – за партію, яку б очолили С.Кузьменко та А.Райкович, 5,8% – за Радикальну партію Ляшка, 3,8% – за партію «Українська стратегія», 2,9% – партію Шарія, 2,1% – партію «Сила і честь». Рейтинг інших політичних сил – менше 2%. Тих, хто не визначився, – близько чверті.

Аудиторія: мешканці населення Кіровоградської області віком від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  Терміни проведення дослідження: 1-14 червня 2020 р.

2.07
2020

Виконком міської ради прийняв рішення заборонити на період карантину роботу закладів ресторанного господарства, громадського харчування та закладів розважальної діяльності на території Олександрії після 22-ї години.

Також була надана рекомендація Олександрійському відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області та зобов`язання КП «Муніципальна поліція» забезпечити виконання вимог цього рішення. 

2.07
2020

Как сообщил директор КП “Центральный рынок” Юрий Нос, после многочисленных жалоб горожан и автобусных перевозчиков на автомобильный хаос возле территории рынка, было решено установить платные паркоматы по улице Перспективной.

[Читати детальніше]

2.07
2020

Как сообщила главный архитектор города Татьяна Игнатьева, национальная сеть торговых центров “Эпицентр” просит переоформить выкупленный этой компанией земельный участок бывшей нефтебазы в Александрии по улице Садовой.

[Читати детальніше]

2.07
2020

На сегодняшнем заседании Александрийского исполнительного комитета Степан Цапюк сообщил, что перевозчик, осуществляющий рейсы на городской коммунальный пляж, нарушил условия договоренностей и сорвал график.

[Читати детальніше]

2.07
2020


За підозрюваного в отриманні хабара Андрія Балоня внесли заставу 10 мільйонів гривень. Про це в telegram-каналі розповів екс-керівник «гарячої лінії» при Кіровоградській ОДА Андрій Лаврусь.

За підозрюваного в отриманні хабара Андрія Балоня внесли заставу 10 мільйонів гривень, - джерела

Джерело повідомляє, що гроші збирала дружина.
За співучасника Сергія Шевченка 5 мільйонів гривень – його батько, той що очолює Держпродспоживслужбу в Херсонській області.
Наразі питання у казначействі щодо підтвердження походження даних коштів.

2.07
2020

У селі Березівка проводитимуться кінопокази в теплу пору року, з квітня по жовтень.

Очікується, що результатом реалізації проекту стане те, що кінотеатр просто неба стане найпопулярнішим майданчиком для неформального спілкування та вирішення соціально-важливих питань. Започаткувала проект ініціативна група від села Березівка на чолі з вихователем Березівського закладу дошкільної освіти «Світлячок» Наталією Яцків.

В рамках конкурсу громадських ініціатив для реалізації проекту «Кінотеатр під відкритим небом» з місцевого бюджету передбачено 13 тис. грн.

Приютівська громада

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень