21.05
2020

Зі слів директора автовокзалу Вадима Остапова з 22 травня вокзал починає працювати в звичайному режимі.

[Читати детальніше]

21.05
2020

У зв’язку із послабленням в Україні обмежуючих заходів, запроваджених через пандемію коронавірусу COVID-19, ОКВП «Дніпро – Кіровоград» відновлює повноцінну роботу абонентних відділів, а також поновлює після вимушених канікул роботу водомірних майстерень з понеділка, 25 травня.

[Читати детальніше]

21.05
2020

Учорa, 20 трaвня, у Центрaльній міській лікaрні родичі пaцієнтa, що перебувaє нa лікувaнні в інфекційному відділенні, і в якого підтверджено коронaвірусну хворобу, нaпaли нa лікaря тa погрожувaли йому фізичною розпрaвою.

Про це сьогодні, 20 травня, повідомив головний лікар ЦМЛ Олександр Артюх.

За інформацією головного лікаря, станом на сьогодні в закладі перебувають на лікуванні 36 пацієнтів, хворих на COVID-19. Четверо з них знаходяться у відділенні інтенсивної терапії у тяжкому стані. Стан одного з пацієнтів реанімаційного відділення сьогодні погіршився, тому йому була проведена інтубація, чоловіка підключили до апарату штучної вентиляції легень.

– Це дуже важка хвороба, від якої в світі помирає надзвичайно багато людей. І в кожної людини свій, індивідуальний перебіг хвороби, – зазначив Олександр Артюх. – Даний пацієнт перебуває у нас на лікуванні з 10 травня і вже з другого дня чоловік знаходиться в реанімації. Понад тиждень лікарі борються за його здоров’я, докладаючи усіх зусиль. Проте, стан чоловіка погіршується.

Як зазначив головний лікар, саме через погіршення стану здоров’я родичі накинулись на лікаря і почали погрожувати фізичною розправою. Щоб у майбутньому уникнути таких ситуацій, від завтра на території лікарняного закладу чергуватиме наряд поліції. Про дане рішення керівник лікарні повідомив міському голові Андрію Райковичу.

Міськрада Кропивницького

21.05
2020

У зв’язку з карантинними заходами та відповідно до рекомендацій МОН України навчання закінчиться 29 травня.

[Читати детальніше]

21.05
2020

Сьогодні наша країна переживає непростий період. Зростає кількість людей, які потребують допомоги. Серед тих, хто не залишається осторонь, – мережа місцевих супермаркетів «Файно Маркет», представник сучасного соціально відповідального бізнесу.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень