13.05
2020

Очільник ВАТ “Кіровоградгаз” Сергій Осінський у своєму блозі на Цензор.нет розповів, що виявив низку фінансових махінацій на підприємстві, які стались за попереднього керівника.

“Підприємство, що мало б заробляти, виявилось збитковим. Перша і найгостріша проблема, яку довелось вирішувати – ліквідація системи приховування реальних втрат природного газу підприємством. Ця система була нібито результатом боротьби з “мертвими душами”. Тобто, неіснуючими особовими рахунками, на які списували величезні обсяги газу. Однак, як виявилося, замість реального здолання “мертвих душ” просто було знайдено нову форму вуалювання втрат. Таким чином, за останні два роки було приховано більше 17-ти мільйонів кубометрів не облікованого природного газу. А збитковість ВАТ “Кіровоградгаз” з 2017- го по 2019-ий рік збільшилась у п’ять разів. І в минулому році склала майже 217 мільйонів гривень”, – пише Осінський.

За його словами, колектив підприємства працював у чотириденному графіку, заробітна плата не завжди досягала навіть рівня мінімальної. Натомість, за результатами перевірки ревізійної комісії НАК “Нафтогаз України”, попередній голова правління отримував максимальну заробітну плату. Більше того, він сам собі її нараховував. І таким чином отримав додатково понад 12-ть мільйонів гривень.

Нагадаємо, попередній керівник, Олександр Гладкий, неодноразово мав конфлікти з міською владою Кропивницького. Зокрема тому, що посеред опалювального сезону кілька разів відключав газ до котелень теплових підприємств міста


Гречка

13.05
2020

Кіровський районний суд визнав винним чоловіка, який знаходився на зупинці громадського транспорту без засобів індивідуального захисту.

Так, суд встановив, що чоловік перебував у громадському місці без медичної або респіраторної маски, чим порушив правила, щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-епідеміологічних правил і норм передбачених Законом «Про захист населення від інфекційних хвороб, іншими актами законодавства, а також рішення органів місцевого самоврядування та тим самим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.44-3 КУпАП.

Відомо, що чоловік на засідання не прийшов, причини неявки суду не відомі. За інформацією суду, вина кропивничанина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, паспортом, фототаблицею до протоколу, рапортом, постановою по справі про адміністративне правопорушення, витягом, відеозаписом.

У результаті суд постановив визнати чоловіка винним за ст.44-3 КУпАП, і накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 грн.

Також з кропивничанина стягнуть судовий збір у  дохід державиу  сумі 420 гривень 40 копійок. Постанову кропивничанин може оскаржити в апеляційному суді.

DOZOR

13.05
2020

Традиційно Олександрія відзначає День міста в останню неділю травня. Цього року День міста співпадає з періодом карантину.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень