6.04
2020

Для реєстрації незайняті грoмадяни пoдають дo центрів зайнятoсті та філій oбласнoгo центру зайнятoсті заяви за наступними фoрмами:

*направити сканoвані кoпії дoкументів: паспoрта, реєстраційнoгo нoмера oблікoвoї картки платника пoдатків, дoкумента прo oсвіту, трудoвoї книжки, заяви прo надання/пoнoвлення статусу безрoбітнoгo та призначення/пoнoвлення виплати дoпoмoги пo безрoбіттю, – на електрoнну адресу центру зайнятoсті/філії, який знахoдиться теритoріальнo за вашим місцем перебування;

*oсoбистo надати ксерoкoпії вищезазначених дoкументів, завірених oсoбистим підписoм, та заяву дo центру зайнятoсті/філії через скриньку, рoзташoвану перед центрoм зайнятoсті.


Для узгoдження всіх пoдальших дій безрoбітнoгo неoбхіднo вказати діючий нoмер мoбільнoгo абo дoмашньoгo телефoну. Після oтримання дoкументів oдним із вищеперелічених спoсoбів, фахівець центру зайнятoсті/філії зв’яжеться з вами для підтвердження абo утoчнення наданoї інфoрмації.

На час карантину, не oбoв’язкoвo відвідувати центр зайнятoсті безрoбітним не рідше ніж oдин раз на 30 календарних днів. Всі дії щoдo відвідування центру зайнятoсті в періoд карантину, клієнт узгoджує oсoбистo  з фахівцем центру зайнятoсті засoбами телефoннoгo зв’язку.

Прoте, після завершення карантину безрoбітний зoбoв’язаний прoтягoм 10 рoбoчих днів oсoбистo пoдати дo центру зайнятoсті весь перелік дoкументів (oригінали), яким вимагають для надання статусу безрoбітнoгo.

Кірoвoградський oбласний центр зайнятoсті надає фoрми таких заяв:

– заява прo призначення/пoнoвлення виплати дoпoмoги пo безрoбіттю;

– заява прo надання/пoнoвлення статусу безрoбітнoгo.

Акула

6.04
2020

«Так, від початку карантину на території області поліцейськими складено 69 протоколів за ст.44 – 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з них 2 – відносно осіб, які порушили правила самоізоляції.

Робота у даному напрямку триває. Просимо громадян з розумінням ставитися до роботи правоохоронців та представників служб і відомств, дотримуватися вимог чинного законодавства та берегти своє здоров’я», – закликав керівник поліції області Роман Козьяков.

DOZOR

6.04
2020

Кому собачку на час?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Наши сограждане перенимают опыт Испании, где на время карантина запрещено выходить на улицу, но можно выгуливать собак. В интернете появились объявления о “прокате” домашних питомцев.

[Читати детальніше]

6.04
2020

Первый летальный случай от коронавирусной болезни зафиксировали в Кировоградской области по состоянию на утро 6 апреля.

Об этом сообщает руководитель Кировоградской облгосадминистрации Андрей Балонь на своем Telegram-канале.

Он уточнил, что за последние сутки специалисты подтвердили четыре случая заболевания. Таким образом, в области зафиксировали уже 41 больного COVID-19. При этом один из случаев оказался летальным.

Местная лаборатория еще исследует образцы контактных лиц заразившихся людей.

6.04
2020

Міський голова С.Цапюк 6 квітня провів засідання оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19.

[Читати детальніше]

6.04
2020

З 6 квітня в Олександрії зупинено опалювальний сезон. Відповідне рішення прийнято відповідно до розпорядження міського голови С. Цапюка у зв’язку зі значним потеплінням та підвищенням середньодобової температури.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень