20.03
2020

Зе! команда м. Олександрії за ініціативи народного депутата ВРУ Олега Воронька, залучилася до профілактичних та протиепідеміологічних заходів, щоб запобігти поширенню вірусу COVID-19.

[Читати детальніше]

20.03
2020

Не путайте корону с вирусом

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Иногда проверяющие органы берут на себя слишком много и чувствуют себя царьками с коронами на головах. Не зная толком своих полномочий, ходят по Александрии и провоцируют и без того напряжённую обстановку.

[Читати детальніше]

20.03
2020

20-го марта на улицах, и это явно заметно, стало меньше людей, зато больше праздно прогуливающихся. Сама природа, как будто говорит – расслабьтесь, отдохните, подумайте о сущности бытия. Выключите телевизор и не читайте новости. На “ОТ” это, конечно, не распространяется))), так как к нам обращаются люди с насущными вопросами, качающимися нового уклада бытия, и мы должны на них отвечать.

[Читати детальніше]

20.03
2020

Міжнародний фонд «Відродження» закликає українців бути медіаграмотними та перевіряти джерела інформації, особливо зараз, в умовах загальної паніки, коли найнеймовірніші чутки ширяться зі швидкістю світла.

На своїх платформах в інтернеті міжнародний фонд «Відродження» оприлюднив посилання на офіційні джерела достовірної інформації: «Якщо ви не знаєте, де можна перевірити інформацію про те, чи «будуть вночі розпилювати ліки для дезінфекції і тому треба закривати усі вікна й балкони», то ми зібрали вам добірку офіційних каналів, де можна зручно відстежувати достовірну інформацію про коронавірус в Україні.

Сайти:

 Офіційний сайт МОЗ:  https://moz.gov.ua/

 Сайт з відповідями на основні запитання про COVID-19:  https://covid19.com.ua/

Facebook

 Офіційна сторінка МОЗ  https://www.facebook.com/moz.ukr/

Telegram

 Канал “Коронавірус_інфо”  https://t.me/COVID19_Ukraine

 Офіційний канал МОЗ  https://t.me/mozofficial

Twitter

 Офіційна сторінка МОЗ  https://twitter.com/MoH_Ukraine 

20.03
2020

В период карантина многие магазины перешли на онлайн-торговлю. Их примеру последовали и частные предприниматели. В Александрии, например, овощи и фрукты можно заказать через интернет – их привезут домой к покупателю.

[Читати детальніше]

20.03
2020

Олександрія буде з масками

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

У зв’язку з відсутністю захисних масок у продажу, міська влада запросила швейні виробництва до співпраці.

[Читати детальніше]

20.03
2020

Спекулювання на цінах

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За дорученням міського голови С.Цапюка 20 березня робоча група провела моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень