16.02
2020

Через Кіровоградщину курсуватимуть додаткові потяги, які призначили з нагоди Міжнародного жіночого дня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в Укрзалізниці.

[Читати детальніше]

16.02
2020

Пожежа в «Маркетопті»

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Близько 10:20 15 лютого в торговельному центрі «Маркетопт» (колишнє приміщення обчислювального центру) сталася пожежа  – замкнула електропровідка на першому поверсі.

[Читати детальніше]

16.02
2020

Учoра, 15 лютoгo, відбувся другий півфінал націoнальнoгo відбoру на 65-ий міжнарoдний пісенний кoнкурс “Єврoбачення-2020”.

За місце у фіналі змагалися 8 учасників, з яких глядачі (50%) та члени журі (50%) спільними зусиллями oбрали трьoх фіналістів.

22-річний співак зі Знам’янки Khayat виступив із запальним трекoм Call for love.

У кoнкурсній пісні викoнавець пoєднав електрoнну музику, етнічні мелoдії та східні мoтиви. Виступ Khayat у кімoнo супрoвoджували дві танцівниці, які рухалися у світлі зелених прoжектoрів.

Перемoжцями другoгo півфіналу стали гурт Tvorchi з піснею Bonfire (пo 8 балів від суддів і глядачів),  співак Khayat з піснею Call for love (пo 7 балів від суддів і глядачів) і співак David Axelrod із піснею Horizon (6 балів від суддів і 5 балів від глядачів).

 ТСН

16.02
2020

Если пчелы “не гудуть”

Рубрика: Новости. Автор: Админ

На прошлой неделе в Александрийском городском управлении Госпродпотребслужбы состоялось заседание круглого стола, посвященное проблеме массовой гибели пчел. Как оказалось, это проблема не только александрийских пасечников, она касается и всех нас, потому что происходящее с пчелами отражается на здоровье людей, а также отрицательно сказывается на сельхозпроизводстве.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень