12.02
2020

У п’ятницю, 14 лютого, в День усіх закоханих, відділ ДРАЦС Олександрії працюватиме до опівночі.

Про це йдеться на сторінці Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Facebook: “Кохання поза часом” – проект Міністерства юстиції України, завдяки якому 14 лютого 2020 року можна зареєструвати шлюб або подати заяву до півночі”.

12.02
2020

Під ризиком закриття на Кіровоградщині опинились вісім вантажних залізничних. Про це йшлося сьогодні на селекторній нараді в ОДА з питань функціонування малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції.

Предметом розгляду були три станції Королівка (Олександрійський район), Куцівка (Новгородківський район) і Павлиш (Онуфріївський район). За оперативними даними «Укрзалізниці», статус малодіяльних зі станцій Королівка і Куцівка знято, завдяки планам з маршрутизації тут збільшилися показники навантажуваності за добу. А от по Павлишу питання залишається відкритим.

Над проблемою компенсації збитковості у роботі станцій, щоб вивести її зі стану малодіяльної необхідно пропрацьовувати шляхи компенсацій спільно місцевому самоврядуванню разом із підприємствами, які користуються послугами залізничних вантажоперевезень – про це також йшлося під час селекторної наради.

Наразі це стосується не лише станції Павлиш. На Кіровоградщині малодіяльними визначено станції Адабаш (Новоукраїнський район), Виска (Маловисківський район), Голованівськ (Голованівський район), Йосипівка (Вільшанський район), Плетений Ташлик (Маловисківський район), Трепівка і Чорноліська (Знам’янський район).

Сайт ОДА

12.02
2020

Небайдужі олександрійці повідомили до муніципальної безпеки міської ради про те, що біля багатоповерхівки по пр.Соборному №107 здійснюється торгівля самогоном.

[Читати детальніше]

12.02
2020

Закрити все!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

На сайті обласної ради Кіровоградської області з’явився проект рішення про закриття спеціалізованих медичних закладів Олександрії.

[Читати детальніше]

12.02
2020

В Олександрії біля парку Шевченка на льодовій кризі
біля ополонки виявлений рюкзак.

Наразі невідомо, це рюкзак дитини чи дорослої людини.
Зараз цим питанням займаються МНСники.

12.02
2020

Бібліотеки Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи долучаються до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» та популяризують інформацію про проєкт «Дія. Цифрова освіта» від Міністерства цифрової трансформації України.

[Читати детальніше]

12.02
2020

Начальником Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області призначено Сергія Ковбасюка.

[Читати детальніше]

12.02
2020

“Я сама лечилась…”

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Чего только не «залетает» периодически на страницу в Фейсбук. Вот очередной перл от очередной целительницы: “Мария Метельська‎: ОГОЛОШИННЯ ТА ЗДОРОВ”Я ЛЮДЯМ�����������”.

[Читати детальніше]

12.02
2020

Студенти Олександрійського педагогічного коледжу ім.В.О.Сухомлинського  Антон Кошеленко та Ілона Бондар стали переможцями молодіжного конкурсу «Ода коханню-6», що пройшла 11 лютого у Палаці культури «Світлопільський».

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень