24.01
2020

Вони підтримують петицію, що розміщена на сайті Кабінету Міністрів України,  в якій йдеться про необхідність  підняти посадові оклади працівникам апарату суду.

[Читати детальніше]

24.01
2020

На плoщі Герoїв Майдану зібралися люди, які в руках тримали плакати з написами “Зупинимo разoм тарифне свавілля!”, “Схаменіться! 37 гривень 14 кoпійoк за вoду – це вже занадтo!”.

Крoпивничанка Маргарита Філенкo тримала плакат з написoм “Вoдoканал – у власність міста”. 

Жінка каже: “Ми вийшли тoму, щo нам набридли такі ціни, вoни підвищуються. Не тільки на вoду, на усі тарифи. Чoму не підвищуються пенсії, зарплати?”

Oрганізатoр акції Василь Мoсієнкo каже: акцію влаштували перед будівлею oбладміністрації, бo пoстачальник вoди підприємствo “Дніпрo-Кірoвoград”, знахoдиться на балансі oбласті. 

“У грудні минулoгo рoку я був на грoмадських слуханнях у вoдoканалі, де керівник Рoман Ілик запевнив, щo це буде oстаннє підвищення. І тут ми дізнаємoсь, щo з першoгo січня абoнплата зрoсла”, – каже Василь Мoсієнкo.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного, передає “Акула”.

24.01
2020

Нас знову надурили!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

З 1 січня облгази виставляють вартість за газ в двох платіжках. Окремо – за спожитий газ і окремо – за його доставку споживачеві. Після новогу року тарифи на розподіл газу, які раніше закладалися в загальну платіжку, виросли на 46%. З 1 липня відбудеться ще одне подорожчання – на 20%.

[Читати детальніше]

24.01
2020

«В області спостерігається зменшення кількості умисних вбивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, грабежів, крадіжок, незаконних заволодінь транспортними засобами, наркозлочинів та фактів незаконного поводження зі зброєю.

Загалом у 2019 році кількість вчинених кримінальних правопорушень знизилась на 16,4 %, а тяжких та особливо тяжких злочинів – на 28 %», – зазначив Роман Козьяков.

Упродовж 2019 року поліцейськими припинено діяльність 8 організованих груп і злочинних організацій, викрито 24 особи, які у їх складі скоїли злочини.

Зареєстровано 167 фактів незаконного поводження зі зброєю, вилучено 90 одиниць зброї, 2 вибухових пристрої, 68 гранат та близько 5700 набоїв.

Також протягом минулого року правоохоронцями задокументовано 136 фактів збуту наркотичних засобів, припинено діяльність 4 нарколабораторій, із незаконного обігу вилучено 53 кг канабісу та майже півкілограма психотропних речовин.

За результатами проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» вилучено 176,3 тисяч нарковмісних рослин.

Викрито 6 осіб, які здійснювали збут наркотиків та «психотропів» через мережу Інтернет.

24.01
2020

Дерево, которое многие годы было украшением площади перед ДК “Светлопольский”, отжило свой век.

[Читати детальніше]

24.01
2020

В темном МИРЕ

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Такие люди периодически обращаются во все инстанции. Но чаще всего – в полицию и в редакции газет. Они ищут защиты и успокоения – того, чего им так не хватает в их мире. К сожалению, им невдомек, что главная причина их страданий – в них самих. [Читати детальніше]

24.01
2020

В последние годы шли разговоры о том, что городу нужно утвердить Генеральный план, так как из-за его отсутствия не реализовываются многие проекты. Один из них – использование территории на искусственном острове в месте слияния рек Ингульца и Березовки, известного, как остров Дома пионеров.

[Читати детальніше]

24.01
2020

Опасности теплой зимы

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Теплая и мягкая зима – благоприятный период для простуд и вирусных заболеваний. Но, как оказалось, не менее опасны сейчас и другие заболевания, в частности те, что переносятся клещами. Об этом ТРК КТМ рассказали в Александрийской государственной больнице ветеринарной медицины. [Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень