4.12
2019

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

4.12
2019

Акцію проти продажу землі сьогодні організував Нацкорпус в Олександрії.

Штаб партії слуги народу облеїли тематичними наклейками. На місці працюють правоохоронці.

Олександр ГуржійПолітична Олександрія

4.12
2019

З метою убезпечення громадян, особливо людей похилого віку, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження взимку, міський голова С.Цапюк підписав розпорядження про соціальний захист громадян у зимовий період 2019-2020 років.

[Читати детальніше]

4.12
2019

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран розповів про кадрові проблеми команди.

[Читати детальніше]

4.12
2019

ДБР проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо отримання неправомірної вигоди співробітниками Управління СБУ в Кіровоградській області.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 25 листопада, – повідомляє видання “Судовий репортер”. За версією слідства, помічник начальника Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області та заступник начальника відділу оперативно-технічних заходів УСБУ в області, діючи за попередньою змовою з групою осіб, використовуючи посередників, одержували кошти за зняття інформації з телекомунікаційних мереж. Приблизно в січні один із фігурантів справи представився чоловіку колишнім працівником Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Він повідомив, що може організувати прослуховування будь-яких телефонів, встановити його місцезнаходження та додаткові номери телефонів, які приховує особа під час використання, та інше. Така інформація передається замовникам в обмін на грошову винагороду в розмірі від 6 до 10 тиссяч доларів. До конфіденційного співробітництва та проведення інших негласних слідчих (розшукових) дій залучили людину, яка надала письмову згоду на зняття інформації з її телефону. Колишній СБУшник начебто одержав 3 тисячі доларів, які передав працівникам Кіровоградської СБУ, щоб ті підготували документи для проведення оперативно-технічного пошукового заходу.

4.12
2019

3 грудня проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути).

[Читати детальніше]

4.12
2019

Перемоги юних шахістів

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Першого грудня у Кременчуці в шаховому клубі «Каїса» відбулися змагання відкритої першості міста серед школярів до 8 та до 10 років.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень