15.11
2019

Про це ОКВП «Дніпpо-Кіpовогpад» попеpедив абонентів на своєму офіційному сайті.

[Читати детальніше]

15.11
2019

15.11
2019

В этом году коллектив Александрийского Центра почтовой связи №2 АТ «Укрпочта» дважды признавался лучшим в Кировоградской области – по итогам работы за шесть и за девять месяцев. Фото коллектива размещено на Доске почета Кировоградской дирекции АТ «Укрпочта». О том, как сегодня работают отделения почтовой связи в Александрии, об акциях и нововведениях от «Укрпочты» и о планах на будущее рассказала начальник Центра почтовой связи №2 Кировоградской дирекции «Укрпочты» Светлана Величко.

[Читати детальніше]

15.11
2019

Без аппарата для лучевой терапии рискуют остаться больные Александрийского онкодиспансера, в который обращаются жители четырех районов области.

[Читати детальніше]

15.11
2019

Кіровоградський обласний лабораторний центр надав перелік аптек, у яких можна придбати вакцини проти грипу. 

В Олександрiї це аптека «Подорожник» по вул. Ярмаркова, 44.

15.11
2019


Александрийское КП “Центр первичной медико-санитарной помощи” планирует приобрести до конца года микроавтобус PEUGEOT Boxer для перевозки 10 и более человек.

Ожидаемая стоимость закупки составляет 1,1 млн гривен.

ProZorro

15.11
2019

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися  у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

Міністерство соціальної політики України

15.11
2019

Українські підприємці протестують проти введення обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) – звичайних касових апаратів і їх онлайн версії. Нагадаємо, 20 вересня Президент підписав Закон №129 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», який робить обов’язковим використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій для значної частини малого бізнесу. Учасники протестних акцій звертаються до Президента України В.Зеленського з проханням скасувати закон, який зобов’язує підприємців використовувати касові апарати, запроваджує електронний чек на товари та послуги, грошову винагороду для покупців та великі штрафи для бізнесу, якщо товар продаватиметься без чека.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень