14.10
2019

Война за библиотеку

Рубрика: Новости. Автор: Lena

Помещение площадью 22,6 кв.м, которое находится на первом этаже девятиэтажного дома на улице 6-го Декабря, 139а (когда-то там работал филиал банка) решением исполкома передано для размещения в нем библиотеки-филиала №6. До недавнего времени оно было в аренде у частного предпринимателя. Сейчас предприниматель от помещения отказался, а местная власть решила перенести сюда библиотеку со «старой» улицы 6-го Декабря в Новофилипповском микрорайоне. [Читати детальніше]

14.10
2019

Подвал отдали детям?

Рубрика: Новости. Автор: Lena

Подвальное помещение площадью 257,07 кв.м решением исполнительного комитета передано с баланса КП «Житлогосп» управлению образования, молодежи и спорта горсовета. Очевидно, в скором времени там начнут работу спортивные секции. 

Елена Карпачева

14.10
2019

У центрах зайнятості Кіровоградської області зареєстрували майже 10,5 тисячі безробітних громадян, з яких 60,3 % становлять жінки, 30,2 % – молодь віком до 35 років.

Майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-вересні статус безробітного мали 30,8 тисячі осіб, з них у вересні отримали статус безробітного 1,6 тисячі.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

14.10
2019

В Україну надійшла перша партія вакцини проти грипу. Найближчим часом препарат, який пройшов перевірку в Держлікслужбі, надійде до Кіровоградщини.

Про це медіапорталу DOZOR повідомила заступник начальника обласного лабораторного центру Надія Оперчук.

Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в новому епідсезоні 2019 – 2020 роки будуть циркулювати такі віруси грипу: вірус A/Brisbane/02/2018 (H1N1),  A (H3N2), Kanzas, вірус B/Colorado/06/2017,  вірус, B/Phuket/3073/2013.

«Торік на Кіровоградщині на грип та гострі захворювання захворіли 112 тисяч людей. У нас було зареєстровано 10 летальних випадків. Всього в Україні було 64 випадки. Ми провели детальні аналізи летальних випадків і визначили, що жоден з померлих від грипу не був щеплений, люди зверталися занадто пізно до лікувальних закладів, на п’ятий день захворювання, коли в організмі розвинулися безповоротні процеси», – пояснила фахівець.

«В Україну вже надійшла перша партія вакцини проти грипу. Вона пройшла перевірку у Держлікслужбі України і розпочинається її розвезення по територіям. Ми проводимо моніторинг наявності вакцин проти грипу в аптечній мережі на усіх територіях області, і будемо оприлюднювати інформацію щотижня про те, в яких аптеках можна буде придбати вакцини. Робити щеплення слід у свого лікаря. Вакцинація проти грипу не входить до календаря профілактичних щеплень, як обов’язкова, вона є рекомендованою, тому закупівля за кошти державного бюджету не відбувається. На Кіровоградщині вакцину активно купують роботодавці для своїх працівників, а також вона купується за кошти місцевої влади, щоб захистити групи професійного ризику: педагогів, медиків, водіїв та працівників сфери обслуговування», –  повідомила Оперчук.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень