10.10
2019

В связи с изменениями в законодательстве жители многоквартирных домов должны выбрать один из трех вариантов договорных взаимоотношений с КП «Теплокоммунэнерго» и заключить соответствующие договора.

[Читати детальніше]

10.10
2019

Враховуючи завершення дачного сезону, 10 жовтня виконавчий комітет вніс зміни до графіків руху пільгових рейсів на міських автобусних маршрутах.

[Читати детальніше]

10.10
2019

Екс-чиновниця департаменту економічного розвитку й торгівлі ОДА Юлія Дубина претендує на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

[Читати детальніше]

10.10
2019

Про невиконання договірних зобов’язань з боку керівництва ФК «Олімпік» розповіли сьогодні, 10 жовтня, на прес-конференції гравці команди.

Склад команди, який налічує 30 гравців, представлений футболістами з п’яти африканських країн – Кот Дівуару, Сенегалу, Гани, Гамбії та Нігерії.

За словами гравця «Олімпіка» Стіва Куассі у Кропивницькому він живе два роки. Згідно контракту, який він показав, щомісяця футболіст має отримувати 4200 грн., проте за два роки керівництво клубу йому жодного разу нічого не виплатило:
– Ми не хотіли піднімати ці проблеми, які вже тривають два роки, але в нас немає вибору. У нас проблеми з їжею, медициною, у нас немає грошей взагалі. Як можна тренуватися, виступати в чемпіонаті якщо немає нормального харчування? Наш тренер Юрій Кевліч обіцяв нам, що якщо ми добре гратимемо, то нас помітять і заберуть у відомі українські футбольні клуби. Ми багато разів зверталися до нього, але тренер каже, що якщо нас не влаштовує, він радить повертатися до Африки. Ми зібралися розповісти про наші проблеми, щоб нам допомогли їх вирішити. Я буду боротися за справедливість.

Інший гравець «Олімпіка» Міхаель Нчу повідомив, що коли їхав до нашого, мав мрію, як і кожен гравець клубу – показати себе та далі виступати за великі команди. Але обіцяне не відповідає дійсності:
– Ми чекаємо, але нічого не виконується, тренер не має до нас поваги. Розмовляти далі немає сенсу, тому ми змушені повідомити всім про наші проблеми.

На запитання журналістів, що сьогодні вранці їли спортсмени, вони повідомили, що нічого, і взагалі харчуються один раз у день.
Щоб прожити, футболісти з Африки змушені звертатися за допомогою до рідних.

Гречка

10.10
2019

День без іграшок

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Ідею проведення Дня без іграшок підтримали всі педагоги і батьки вихованців ЗДО №25, які домогли з матеріалами-замінниками. Вранці здивовані діти не знайшли свої улюблені іграшки.

[Читати детальніше]

10.10
2019

26 сентября в Александрии состоялся первый прием граждан народным депутатом Украины от 103-го избирательного округа Олегом Воронько. Так как в городе практически никто ничего не знает о нашем народном избраннике, мы тоже пришли на прием и попросили его рассказать о себе и работе в парламенте.

[Читати детальніше]

10.10
2019

7 жовтня в Центральній міській бібліотеці відбувся квест «Історія міста Олександрія через призму програмування» в рамках ініціативи «Meet and Code», спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді. Проект реалізовується у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

[Читати детальніше]

10.10
2019

О кроссе и автоспорте

Рубрика: Новости. Автор: Lena

12-13 октября на трассе «Вербовая Лоза» состоится 4-й этап чемпионата Украины по автомобильным гонкам, на который соберутся лучшие спортсмены из нашей страны, Беларуси и Молдовы. Накануне мероприятия мы встретились с его организатором – директором автомотоклуба «Александрия» Владимиром Крысько и поговорили об автоспорте, его проблемах и перспективах.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень