1.08
2019

В финале юниорского Уимблдона украинка Дарья Снигур обыграла в двух сетах американку Алексу Ноэль.

Украинка – победительница Уимблдона! 17-летняя Дарья Снигур выиграла юниорский турнир. В субботу в финале юная украинская спортсменка победила десятую “сеяную” на турнире американку Алексу Ноэль в двух сетах. Поединок завершился со счетом 6:4, 6:4, хотя и в первом, и во втором сете Дарье пришлось отыгрываться. Но наша теннисистка показала характер и добилась самой значительной победы в своей карьере.

Дарья Снигур занимает 423-е место во взрослом рейтинге WTA. За свою непродолжительную карьеру она заработала на корте 13 628 долларов призовых.

Сегодня

1.08
2019

“Корумповані” кавуни

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Міський голова Степан Цапюк не виключає корупційну складову під час видачі експертних висновків на баштанні культури.

[Читати детальніше]

1.08
2019

Для підвищення престижності робітничих професій у житлово-комунальній сфері Олександрійський міський голова доручив розглянути питання збільшення розміру заробітних плат грейдеристам, трактористам і механізаторам, що працюють на комунальному підприємстві «Благоустрій».

[Читати детальніше]

1.08
2019

До початку зими планується придбати 4 механізованих снігоприбиральних машини для розчищення прибудинкових територій та 4 трактори – для доріг і тротуарів.

Про це йшлося на робочій нараді з підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду.

1.08
2019

Протягом січня-червня цього року на сервісу „Пульс” надійшло 12 звернень від платників податків Кіровоградської області по митному напрямку.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень