20.06
2019

Зеленский отменил более ста пятидесяти президентских указов.

Речь идет об установлении штрафов за нарушение кассовой дисциплины, ограничений для нотариусов на установление цен за свои услуги и запрета использования иностранной ткани для школьной формы.

Президент Украины Владимир Зеленскийотменил более ста пятидесяти президентских указов, в том числе о штрафных санкциях за нарушение кассовой дисциплины. Об этом свидетельствует сайт президента Украины.

“Наша команда в Администрации президента также не теряет времени – мы провели полную инвентаризацию указов президента – того, что невозможно было вынести из администрации”, – сказал Зеленский в ходе встречи с бизнесом в Киеве в четверг.

В частности, президент уточнил, что в указах речь идет об установлении штрафов за нарушение кассовой дисциплины, ограничений для нотариусов на установление цен за свои услуги, а также запрета использования иностранной ткани для пошива школьной формы.

“Это все уже в прошлом”, – отметил Владимир Зеленский.

20.06
2019

Дурять як можуть!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Представлю увазі читачів як вкотре нас дурять наші вітчизняні товаровиробники харчової продукції.

[Читати детальніше]

20.06
2019

Нa міському полігоні твеpдих побутових відходів облaштувaння системи дегaзaції пеpебувaє нa зaвеpшaльній стaдії.

Жуpнaлістaм покaзaли, як пpосувaється пpоект видобутку гaзу тa як пpaцює лінія соpтувaння сміття, пеpедaє коpеспондент Точки доступу.

Компaнія «Екостaйл» більше двох pоків зaймaлaся пошуком інвестоpів і пapтнеpів для pеaлізaції пpоекту дегaзaції полігону.

У підсумку , з двох іноземних компaній, які погодилися інвестувaти в дегaзaцію полігону, обpaли укpaїнську компaнію «ЛНК». Зaгaльнa вapтість пpоекту стaновить 1,9 млн євpо.

Сьогодні Кpопивницький входить у десятку міст Укpaїни, де полігон для пеpеpобки тa зaхоpонення твеpдих побутових відходів облaднaно системою дегaзaції.

20.06
2019

Команда ФК «Олександрія» повернулася з відпустки й розпочала підготовку до нового сезону.

[Читати детальніше]

20.06
2019

Півзахисник юнацької збірної України U-20 олександрієць Кирило Дришлюк розповів про виступ синьо-жовтих на юнацькому чемпіонаті світу в Польщі, повідомляє сайт Федерації футболу України.

[Читати детальніше]

20.06
2019

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко проінспектував хід будівельних та реставраційних робіт Олександрійського міського будинку культури.

[Читати детальніше]

20.06
2019

Жнива розпочалися

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Аграрії Олександрійщини розпочали збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

Аграрії  Олександрійщини  розпочали  збирання  ранніх зернових і зернобобових культур
[Читати детальніше]

20.06
2019

Сломали – отремонтировали

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Родителям малолетних нарушителей пришлось ремонтировать качели собственными силами.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень