15.05
2019

В бюджете Украины нет денег для увеличения должностного оклада украинских учителей до трех минимальных зарплат. Об этом говорится в письме Министерства образования и науки на запрос Профсоюзов работников образования и науки, сообщается на портале Новая украинская школа.

“По подсчетам Министерства образования и науки, для введения в действие положений этой статьи закона с 1 января 2019 года необходимо дополнительно предусмотреть в государственном бюджете 235,7 миллиарда гривен”, – отметили в министерстве.ПО ТЕМЕКабмин повысил зарплату преподавателям18 декабря 2018, 22:05

Согласно переходным положениям закона, до 2023 года должностной оклад учителей должен увеличиться до четырех прожиточных минимумов. Однако в министерстве пояснили, что для реализации этого замысла пока денег нет.

“По подсчетам Министерства образования и науки, для ввода в действие этой нормы закона с 1 января 2019 необходимо дополнительно предусмотреть в государственном бюджете 102,4 миллиарда гривен. Источники покрытия этих расходов в бюджете страны отсутствуют”, – заявили в МОН.

15.05
2019

Хто як хоче, так і рулить

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko


За останній тиждень муніципальною безпекою Олександрії було складено 4 протоколи за парковку у невстановлених місцях: на зелених зонах та тротуарах – по пр. Соборному в районі АТБ, біля суду по вул. Сокальського.


Один водій намагався навпростець, через сквер біля Міського палацу культури, проїхати до вулиці 6 Грудня.
Біля магазину «777» водій у нетверезому стані перекрив тротуар, хуліганив та виражався нецензурними словами, тому були викликані працівники національної поліції, яким порушник і був переданий.
На усіх складені адміністративні протоколи за порушення правил благоустрою і будуть накладені штрафи у розмірі 1360 грн.

Сучасна Олександрія

15.05
2019


Олександрійці піднімають гостру тему недобудов у нашому місті. Здебільшого це приміщення вищих навчальних закладів, які знаходяться в обласному підпорядкуванні. Їх доля залежить від чиновників вищого рангу.

[Читати детальніше]

15.05
2019

У 2018 році Служба автомобільних доріг в області розпочала ремонтні роботи на автомобільній дорозі Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на ділянці від обласного центру до межі із Миколаївською областю.

У минулому році голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко неодноразово бував на будівництві цієї дороги щоб проінспектувати хід робіт. Не став виключенням і нинішній рік.Як повідомив начальник САД в області Вадим Коюденко у 2018 було відремонтовано близько 20 кілометрів цієї ділянки дороги. «У нинішньому році плануємо відремонтувати ще 33 кілометри до кордону з Миколаївською областю», – відзначив він. Загальна вартість ремонтних робіт 2018 і 2019 року складатиме більше 716 мільйонів гривень. У цьому році вже регенерували 13 кілометрів дороги, де розпочали укладання ЩМА. Начальник Служби переконаний, що при плановому проходженні тендерних процедур і плановому фінансування на середину вересня дорога буде завершена і повністю здана в експлуатацію.Наразі голова облдержадміністрації позитивно оцінює і темпи, і якість ремонтних робіт. За його словами Кабінет Міністрів має стратегію у найближчі два роки з’єднати усі обласні центри якісними дорогами. Для Кіровоградської області це Дніпровський, Миколаївський, Київський, Полтавський і Уманський напрямки. «Це умовно кажучи ті стратегічні напрямки над якими ми почали працювати кілька років тому і далі продовжуємо. Завершено дорогу у Дніпровському напрямку Від Знам’янки до Дніпропетровської області маємо 77 кілометрів капітально відремонтованої дороги фактично європейського зразка. Чекаємо початку ремонтних робіт дороги на Умань. Саме там уже в травні маємо розпочати один із найскладніших напрямків. В цьому місяці також має початися ремонт наступної ділянки дороги у напрямку Полтави. 10 кілометрів уже зробили у минулому році, у цьому плануємо ще 5 кілометрів. Фактично в усіх напрямках від обласного центру будуються і реконструюються дороги державного значення», відзначив голова облдержадміністрації, спілкуючись із журналістами. Він впевнений, що за 2019-2020 роки на Кіровоградщині можна мати реконструйовані і якісні дороги державного значення.

Сайт ОДА

15.05
2019

Згідно “Графіку комплексної дезінфекції водопроводу “Дніпро-Кіровоград” та міських мереж” буде проводитись комплексна дезінфекція водопровідних мереж.

У водопровідні мережі Олександрії буде подаватись вода з підвищеним вмістом хлору, що придатна лише для технічних потреб з 18:00 години 27.05.2019 по 16:00 годину 29.05.2019 року.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень