16.04
2019

Александрийка, мать двои детей наладила сбыт наркотических веществ у себя на дому. Наркоту продавала прямо через окно квартиры.

Полиция “прикрыла лавочку”, а Александрийский горрайсуд признал ее виновной в совершении преступлений, предусмотренных ч. 2 ст. 307 УК Украины, и назначил ей наказание в виде шести лет лишения свободы с конфискацией 1/2 части имущества.

Г. Сергеев

16.04
2019

15 квітня, на території Олександрійського училища культури поліцейський застрелив собаку, який напав на іншого пса. Олена Котова, яка представляє громадську організацію по захисту прав тварин «Друг», надала справі широкого розголосу. І у соцмережі  ситуація стала резонансною і найбільш обговорюваною. Як виявилося, 8-місячний пес Макс мав хазяїв, з якими мешкав у приватному секторі в районі ТЦ «Гірник», але втік. Його шукали, проте знайшли вже мертвим.

[Читать подробнее]

16.04
2019

Кому заважав світлофор?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Вночі з 15 на 16 квітня вандали вивели з ладу світлофор, що розташований біля гімназії ім. Т.Шевченка.

[Читать подробнее]

16.04
2019

Збила дівчину і втекла

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В Олександрія вoдійка «Toyota» збила 18-річну дівчину і втекла з місця ДТП. Прo це пoвідoмляє mandarin-news, пoсилаючись на власні джерела в пoліції oбласті.

[Читать подробнее]

16.04
2019

Комітет із питань бюджету Верховної Ради України на своєму засіданні прийняв рішення щодо спрямування на ремонти та будівництво місцевих доріг Кіровоградщини 470 мільйонів гривень, затвердивши перелік  місць, де проводитимуть такі роботи, у варіанті, наданому обласною державною адміністрацією. 

Про це повідомив учора, 15 квітня, на апаратній нараді голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, ідеться на сторінці ОДА у соцмережі.

16.04
2019

А ты проверился на ВИЧ?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Быстрое тестирование, выявление и лечение ВИЧ! Унай свой ВИЧ статус!

[Читать подробнее]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень