15.04
2019

ПАО «Укрпочта» сдает в аренду помещения на первом и втором этажах Центрального отделения почтовой связи на проспекте Соборном, 60, сообщила директор ЦОПС №11 Кировоградской дирекции ПАО «Укрпочта» Светлана Величко. Желающие арендовать площади в помещении Главпочтампа  могут обратиться по телефону 050-360-33-08.

[Читать подробнее]

15.04
2019


Команда президента предлагает оппоненту провести дебаты на стадионе с 16 до 18 часов 19 апреля.

У Порошенко предлагают новое время дебатов

Дебаты кандидатов в президенты на стадионе и в студии до сих пор не согласованы

Президент Петр Порошенко согласен принять участие в дебатах на условиях кандидата на пост главы государства Владимира Зеленского, но в другое время. Об этом сообщил спикер штаба Порошенко Олег Медведев.

Коррееспондент

15.04
2019

У рамках розробки регіонального плану поводження з відходами розглядається можливість будівництва сміттєпереробного заводу на території Кіровоградської області.

iduSNsxeWSD5H55HUPGT

Про це сьогодні, 15 квітня, під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов.

— Стратегією національного плану поводження з твердими побутовими відходами передбачено будівництво сміттєпереробних заводів в областях. Саме над цим зараз ми будемо працювати при розробці нашого регіонального плану поводження з відходами. Плануємо до цієї роботи залучити науковців і бізнес, аби визначитися з логістикою і технологіями переробки, які ми будемо застосовувати на території області, — каже Олександр Ковтунов.

Відзначимо, що розробка регіонального плану управління відходами дозволить визначати потребу області про створення нової інфраструктури з переробки, утилізації та видалення відходів. Це передбачено Національною стратегією управління відходами в Україні до 2030 року та Національним планом управління відходами.

— Область має два роки, щоб розробити регіональний план поводження з відходами, — відзначив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Гречка

15.04
2019

В Александрии в ночь с 13 на 14 апреля камеры видеонаблюдения зафиксировали, как на площади Соборной двое неизвестных обрисовывали фонтан.

[Читать подробнее]

15.04
2019

Когда ждать тепла

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В четверг, 18 апреля, погода в Украине начнет улучшаться. Но тепло еще не будет. Об этом сообщает Укргидрометцентр.

[Читать подробнее]

15.04
2019

Ось що він написав учора на своїй сторінці у Фейсбук: «Зеленський вже програв, незалежно від результату виборів. Навіть якщо він отримає більшість на виборах — його це не врятує. Бо це пасивна більшість — глядачі, а не громадяни. Активну меншість він програв і не зможе опанувати нею. А саме ця меншість є двигуном змін в будь-якому суспільстві. Більшість же із задоволенням спостерігатиме за крахом Зеленського , який вже почався. Незалежно від результату виборів».

Volodymyr Viatrovych

Сподіваюсь, що «активна меншість» разом з головним декомунізатором уже у минулому.

Г. Сергеев

15.04
2019

Керівники трьох об’єднаних територіальних громад, що на Олександрійщині, — ​Андрій Коломійцев (Приютівська ОТГ), Богдан Куруп (Новопразька ОТГ), Олег Волянський (Попельнастівська ОТГ) взяли участь у презентації на Кіровоградщині проекту «Поліцейський офіцер громади». Презентація відбулася в Головному управлінні Національної поліції в області за участі керівництва Кіровоградської ОДА і обласної ради, Нацполіції України та області, начальників територіальних відділів поліції, представника відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Олега Савчина, голів об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини, повідомляє прес — ​служба ОДА.

[Читать подробнее]

15.04
2019

На Кіровоградщині у Оникіївському лісгоспі зібрані постаменти та бюсти Леніна, які прибирали з площ та парків навесні 2014 року.

Про це у Фейсбуці повідомляє краєзнавець Василь Левицький, інформує «Акула».

Допис про це Василь розмістив у спільноті «Екскурсії Кропивницьким та краєм», де запрошує бажаючих разом відвідати тематичний куточок  «Ленінопад».

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень