5.03
2019

Кукольный бал

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В душе каждого взрослого живет ребенок. И не зря говорят, что взрослый отличается от ребенка стоимостью своих игрушек. А игрушка всегда была и остается отображением эпохи. В этом еще раз убедились посетители арт-выставки «У каждой куклы своя история», которая открылась сегодня, 5 марта, в Арт-холле Центральной городской библиотеки им. А.Пушкина.

[Читати детальніше]

5.03
2019

Сьогодні комунальники проводять обстеження доріг та складають дефектні акти щодо їх ямковості. Після цього буде сформовано перелік вулиць, що потребують поточного реомнту.

[Читати детальніше]

5.03
2019

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах.

Лише 80% мешканців багатоповерхівок мають прилади обліку. 20% тепла в Україні не обліковується. Це дає величезну можливість теплопостачальним організаціям нараховувати українцям завищені платіжки за тепло. Лічильники газу сьогодні відсутні у 3 мільйонів домогосподарств. 30 січня 2019 року Уряд зобов’язав НАК «Нафтогаз України» зайнятися питання обліку газу, щоб у кожній український хаті був лічильник. І доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України вести жорсткий контроль на виконанням рішення Уряду Нафтогазом.

«До кінця року в кожній хаті, де немає лічильника газу, Нафтогаз має його встановити безкоштовно. Кошти на це закладені у фінансовому плані компанії. Вимагаю конкретний план від Нафтогазу, коли людям буде встановлено безкоштовний лічильник» – наголосив Прем’єр країни.

І також доручив головам обласних державних адміністрацій і мерам міст навести лад у центрах обслуговування й пунктах укладання договорів з надавачами комунальних послуг.«Не важливо — це приватні компанії або державні, черг не повинно бути. Для людей з інвалідністю та пенсіонерів мають бути забезпечені належні умови. Покажіть, що ви на місцях ефективна влада, і не даєте нікому знущатися над простими людьми», – резюмував В.Гройсман.

По завершенні селекторної наради голова облдержадміністрації зазначив, що в Кіровоградській області послуги централізованого постачання отримують мешканці Кропивницького, Олександрії та Світловодська. На одному з підприємств обласного центру вартість тепла перевищує середньоукраїнський показник. З огляду на це, Сергій Кузьменко звернувся до міського голови Кропивницького розібратися у даному питанні.

“Обласна державна адміністрація готова підтримувати, звертатися до прокуратури, правоохоронних органів, Уряду” – наголосив посадовець.Керівник області також доручив керівнику департаменту житлово-комунального господарства ОДА відпрацювати питання якості сервісного обслуговування мешканців області в абонентських відділах “Облгазу”, на що звернув увагу Глава Уряду.

“Прошу до кінця тижня поінформувати про ситуацію в області, зокрема, в яких містах є проблеми з чергами і що потрібно зробити, щоб перебування громадян в абонентських відділах було комфортним”, – зажадав голова облдержадміністрації.

Сайт ОДА

5.03
2019

Розбудова індустріального парку “Олександрія” є в планах реалізації інвестиційних проектів в області на 2019-й рік.

[Читати детальніше]

5.03
2019

Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції, яким до реальної міри покарання засуджено олександрійця, який закликав до насильницької зміни влади в країні.

[Читати детальніше]

5.03
2019

Працівники Олександрійського відділу поліції задокументували факти збуту наркотичних засобів місцевим мешканцем та припинили його злочинну діяльність.

[Читати детальніше]

5.03
2019

Таку інформацію на апаратній нараді озвучив директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень