21.04
2018

Кліщ заразив дитину

Рубрика: Новости. Автор: Lena

 В Олександрії зафіксували випадок хвороби Лайма. Про це повідомило Центральноукраїнське бюро новин із посиланням на обласний лабораторний центр МОЗ. 11-річний хлопчик, за словами його матері, відпочивав у селі Войнівці Олександрійського району, де, ймовірно, кліщ і вкусив дитину. Кліща батьки видалили, але до лабораторії не відвезли. І вже коли почала проявлятися хвороба, звернулися до лікувального закладу, де отримали необхідне лікування.

  Хвороба Лайма, або кліщовий бореліоз, – інфекційне захворювання, яке викликається спірохетами роду Borrelia і переноситься кліщами. Воно уражає шкіру, нервову систему, суглоби і серце.

  Пацієнти скаржаться на нудоту, загальну слабкость, головноий біль, втрату чутливості на місці укусу. Несвоєчасне звернення по медичну допомогу призводить до інвалідністі.

Ірина Кошкіна

21.04
2018

    Новые тарифы на проезд в городских автобусах были утверждены на заседании исполнительного комитета 12 апреля – 5 гривен 50 копеек по городу и 8 гривен 50 копеек до поселков Александрийского и Пантаевки. Это граничные тарифы, которые при необходимости перевозчики могут уменьшить, отметил начальник управления экономики горсовета Ростислав Черевашко. Новые тарифы начали действовать с 18 апреля – после официальной публикации решения исполнительного комитета в газете «Вільне Слово».

Е.Мариинская