18.09
2017

  Нещодавно заступник міського голови С.Гриценко провів робочу нараду щодо організації на території міста індустріального парку.

   У ній взяли участь керівництво податкової інспекції, управління пенсійного фонду, управлінь економіки і приватизації, оренди майна та землі міської ради, міського відділу Національної поліції і Муніципальної поліції та методичний консультант з питань організації індустріальних парків.
На території, де буде облаштовано індустріальний парк, знаходяться залишки будівель малого приватного підприємства «АКВА», яке перебуває на стадії ліквідації. Тож на нараді розглядалося питання звільнення цієї земельної ділянки.

  Виконавчі органи міської ради отримали доручення розробити план заходів, котрі необхідно вжити, аби ділянка була звільнена вчасно, приведена у належний санітарний стан, та забезпечити на цій території охорону громадського порядку.

Наш кор.

18.09
2017

Шаг вперед и два назад

Рубрика: Новости. Автор: Lena

    Соглашение об ассоциации Украины с ЕС. То самое соглашение, из-за приостановки которого 21 ноября 2013 года собственно и начались протестные акции, переросшие в Майдан и революцию. Но, как уверяют экономисты, сегодня, как и три года назад, практически никто из рядовых украинцев не только не читал этого огромного на 900 страницах документа, но даже в глаза не видел. Что же это за “талмуд” такой, из-за которого случилось столько событий в нашей жизни? Мы постарались собрать воедино всю имеющуюся в СМИ информацию об этом документе.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень