9.10
2019

У зв’язку з проведенням у м. Олександрії 12.10.2019 року Покровського ярмарку та відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільних гонок, буде перекрито проїзд для всіх видів автотранспорту через площу Соборну протягом всього дня.


Рух буде перекрито з 07-00 до 21-30 години 12.10.2019 року.
Маршрути №№ 2,4 будуть виконуватися за схемою: залізничний вокзал — вул. Діброви — пр. Соборний — поворот направо, зупинка за Політехнічним коледжем — вул. Григорія Усика — вул. Святомиколаївська — вул. Перспективна — пр. Соборний і далі по маршруту.
Маршрути №№ 5,7,9,12, що курсують від Райпобуткомбінату будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний — вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал — залізничний вокзал — вул. Діброви — пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.
Маршрути №№ 3,81, які рухатимуться з боку Райпобуткомбінату, будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний — вул. Перспективна (зупинка «Стомат-поліклініка») — вул. Братська (навпроти банку «Аваль») — вул. Діброви і далі по маршруту.
Маршрут № 11, що рухається з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: Південний мікрорайон — автовокзал — залізничний вокзал — вул. Діброви і далі по маршруту.
Маршрут № 15, який курсує з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: пр. Соборний — вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») — автовокзал — залізничний вокзал — вул. Діброви — пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.
Маршрути №№ 14,16,17,18 що курсують від «Проліску» будуть виконуватися за схемою: зупинка «Пролісок» — пл. Покровська — пр. Соборний — вул. Діброви — залізничний вокзал — автовокзал — вул. Перспективна — вул. Братська (зупинка гуртожиток «Юність») — вул. Софіївська — пр. Соборний і далі по маршруту.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Самсон пишет:

    Три свята в один день цього варті!
    Поліція позиватись до суду — не буде!

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень